Szczęśliwego Nowego Roku 2023!

Szczęśliwego Nowego Roku 2023! To najczęściej powtarzane życzenia, jakie słyszeliśmy minionej nocy. Rzecz jasna wiążą się one z pożegnaniem starego, a powitaniem nowego. Nowy 2023 roku witaliśmy w Fundacji FONIS w gronie wolontariuszy. I było nas całkiem sporo, bo prawie 40 osób.

Sylwestrowy wieczór i noc spędziliśmy w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4 na Ostrowie Tumskim. Każdy z uczestników włączył się w jakiś sposób w organizację wydarzenia. Jedni zadbali o różne przysmaki na sylwestrowym stole, inni zaś o organizację zabaw i konkursów. Byli też i tacy, którzy wytrwali do końca i zadbali o to, aby zostawić po sobie porządek.

Ostatni wieczór w roku to wyjątkowy czas. Chcemy go spędzać z osobami bliskimi, rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Dla nas również najważniejszym tego wieczoru był fakt, że byliśmy razem. W naszej fundacyjnej rodzinie, jak w każdej prawdziwej, świętowaliśmy wspólnie niezależnie od wieku. Były z nami dzieci, młodzież, dorośli i starsi. I wszyscy doskonale się bawili. O to bowiem zadbali przede wszystkim Edyta i Przemek, którzy prowadzili rozmaite zabawy angażujące uczestników spotkania. Były więc kalambury, konkursy zręcznościowe, zabawa w głuchy telefon i wiele innych. Amatorzy gier planszowych i karcianych też znaleźli coś dla siebie. Do niezawodnych “Uno” i “Wirusa” dołączyły “Fasolki” i “Labirynt”.

O północy wyszliśmy do czwórkowego ogrodu, aby przy blasku fajerwerków życzyć sobie szczęśliwego Nowego Roku 2023. Dziękujemy wszystkim za mile spędzoną noc w radosnej atmosferze!

Szczesliwego Nowego Roku 2023 a - Szczęśliwego Nowego Roku 2023! Szczesliwego Nowego Roku 2023 b - Szczęśliwego Nowego Roku 2023! Szczesliwego Nowego Roku 2023 c - Szczęśliwego Nowego Roku 2023!

Accessibility Toolbar