Szkoła rodzenia PJM – ćwiczenia po porodzie

Szkoła rodzenia PJM – ćwiczenia po porodzie. Odcinek poświęcony jest ćwiczeniom, które mogą i powinny wykonywać kobiety po porodzie. Fizjoterapeutka Julia Roshko wyjaśnia jakimi zasadami się kierować przy wykonywaniu ćwiczeń dna miednicy. Zwraca uwagę na to, że w internecie można znaleźć wiele sprzecznych informacji, dlatego warto sięgnąć do pewnego źródła. Pani Julia prezentuje również trening na zamknięcie rozstępów prostych mięśni brzucha. Ponadto w filmie znajdziecie informacje na temat częstotliwości i długości ćwiczeń.

Zapraszamy do oglądania odcinka “Szkoła rodzenia PJM – ćwiczenia po porodzie”:

Szkoła rodzenia w języku migowym to autorski i pionierski pomysł Fundacji FONIS. Jego realizację rozpoczęliśmy w 2021 roku. W ramach projektu powstało ponad 30 nagrań filmowych, do udziału w których zaprosiliśmy dwie położne, fizjoterapeutę i psychologa. Treści przez nich przekazywane przetłumaczyliśmy na polski język migowy, tak, aby uczynić je dostępnymi dla osób niesłyszących. Mamy również przygotowany wariant z napisami dla odbiorców słabosłyszących. Jednak, aby z niego skorzystać, musicie się z nami skontaktować (sms: 690 502 670 lub mail: kontakt@fonis.pl). Wówczas udostępnimy do prywatnego użytku wersję z napisami w języku polskim.

Realizacja „Szkoły rodzenia w języku migowym” jest możliwa dzięki finansowemu wsparciu Credit Agricole Bank Polska oraz współpracy z Fundacją Evangelium Vitae, która udostępnia nam pomieszczenia do nagrań. Wspiera nas również Biuro Wrocław bez Barier, które objęło patronatem nasz projekt.

Accessibility Toolbar