Szkoła rodzenia PJM – Przyjęcie do szpitala

Szkoła rodzenia PJM – Przyjęcie do szpitala. Odcinek poświęcony jest tematowi przyjęcia do szpitala. Położna Anna Stysiał-Thier opowiada o tym, na co warto zwrócić uwagę przygotowując się do podróży do szpitala przed porodem. Wyjaśnia również jakie aktualnie procedury obowiązują podczas przyjęcia na izbę ginekologiczno-położniczą. W nagraniu znajdziecie również odpowiedź na pytanie: czy są sytuacje, w których izba przyjęć może odmówić przyjęcia do szpitala.

Zapraszamy do oglądania odcinka “Szkoła rodzenia PJM – Przyjęcie do szpitala”:

Szkoła rodzenia w języku migowym to autorski i pionierski pomysł Fundacji FONIS. Jego realizację rozpoczęliśmy w 2021 roku. W ramach projektu powstało ponad 30 nagrań filmowych, do udziału w których zaprosiliśmy dwie położne, fizjoterapeutę i psychologa. Treści przez nich przekazywane przetłumaczyliśmy na polski język migowy, tak, aby uczynić je dostępnymi dla osób niesłyszących. Mamy również przygotowany wariant z napisami dla odbiorców słabosłyszących. Jednak, aby z niego skorzystać, musicie się z nami skontaktować (sms: 690 502 670 lub mail: kontakt@fonis.pl). Wówczas udostępnimy do prywatnego użytku wersję z napisami w języku polskim.

Realizacja „Szkoły rodzenia w języku migowym” jest możliwa dzięki finansowemu wsparciu Credit Agricole Bank Polska oraz współpracy z Fundacją Evangelium Vitae, która udostępnia nam pomieszczenia do nagrań. Wspiera nas również Biuro Wrocław bez Barier, które objęło patronatem nasz projekt.

 


Fundacja FONIS jest Organizacją Pożytku Publicznego. Możesz przekazać nam 1,5% swojego podatku podczas rozliczenia z urzędem skarbowym.

Aby to uczynić z rozliczeniu PIT wpisz nasz numer KRS: 0000543679

Accessibility Toolbar