Szkolenie w Warszawie

„Zrozumieć dziecko z wadą słuchu” – szkolenie w Warszawie. Już niedługo, bo za nieco ponad tydzień, zapraszamy na kolejne warsztaty szkoleniowe w ramach realizacji projektu „Zrozumieć dziecko z wadą słuchu”. Tym razem odbędą się one w Warszawie. W sobotę 19 października udamy się do stolicy, aby przeszkolić kolejną już grupę rodziców, nauczycieli i specjalistów.

Zapraszamy więc do udziału osoby zainteresowane zdobyciem wiedzy, a także umiejętności w pracy z dzieckiem z niepełnosprawnością słuchową. Jak zawsze też zajęcia obejmować będą 3 panele tematyczne: z logopedą, surdopedagogiem, jak również z psychologiem.   

Przypomnijmy, że projekt „Zrozumieć dziecko z wadą słuchu” Fundacja FONIS realizuje we współpracy z PZG Dolnośląskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. we Wrocławiu przy wsparciu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w okresie od kwietnia 2019 do marca 2020 roku. Aktualny harmonogram nie tylko terminów i miejsc szkoleń, ale także warunków uczestnictwa znajduje się w zakładce KALENDARZ.

Aby wiadomość o szkoleniu dotarła do jak największego grona odbiorców, przygotowaliśmy filmy informacyjne w Polskim Języku Migowym. Zapraszamy do zapoznania się z ich treścią zwłaszcza niesłyszące osoby zainteresowane udziałem w warsztatach (dla rodziców, dla specjalistów, dla nauczycieli).

Accessibility Toolbar