Tak jak nad morzem

Tak jak nad morzem poczuli się dziś niesłyszący i słabosłyszący członkowie Klubu Seniora „Integracja”. A wszystko to za sprawą wizyty w grocie solnej. Miejsce to odwiedzamy dość regularnie już od kilku lat. Jest to bowiem jeden z ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu naszych drogich seniorów. Tym razem było nas nieco mniej niż zwykle, bo dla niektórych seans w grocie solnej jest niestety przeciwwskazaniem zdrowotnym. Również i tym razem gościła nas Grota solna SOLANA przy ul. Grabiszyńskiej 241A we Wrocławiu. Zarezerwowaliśmy tam dwa seanse, aby w komfortowych warunkach móc skorzystać z zalet tego miejsca.

Podobnie jak w czasie poprzednich wizyt w grocie solnej uczestnicy wyjścia mieli okazję nie tylko odpocząć i zrelaksować się, ale również pooddychać nadmorskim powietrzem, które dobrze wpływa na samopoczucie. Pomieszczenie groty urządzone, a także wyposażone jest tak, aby stworzyć nadmorski mikroklimat. Można więc powiedzieć, że jeden seans w grocie to kilkudniowy pobyt nad morzem na plaży! Nie dziwi zatem fakt, że seniorzy tak chętnie uczestniczą w tych wyjściach. Przez kilkadziesiąt minut seansu bowiem można się zdrzemnąć albo porozmawiać i jednocześnie dbać o swoje zdrowie! Jak zawsze dziękujemy również pani Elżbiecie Gorgoń za tłumaczenie i opiekę w czasie wyjścia.

Tak jak nad morzem - Tak jak nad morzem Tak jak nad morzem1 - Tak jak nad morzem

Tak jak nad morzem to wyjście, które odbyło się w ramach realizacji przez Fundację FONIS zadania publicznego: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2022-2023 – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

PL podstawowy 01 - Tak jak nad morzem

Accessibility Toolbar