To już jutro…

To już jutro… Mowa, rzecz jasna, o spotkaniu ze świętym Mikołajem. Zapewne dzieci z niecierpliwością oczekują na to wydarzenie, zaś wolontariusze Fundacji FONIS pracują na pełnych obrotach. Wszystko po to, aby uczynić ten dzień wyjątkowym.

Na spotkanie z Mikołajem zapisaliśmy ponad 80 dzieci. Wprawdzie to nie pierwsze organizowane przez Fundację spotkanie mikołajkowe, ale pierwsze, które cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Wśród uczestników będą zarówno takie bobasy, które mają zaledwie kilka miesięcy, jak i nastolatkowie.

Za nami już kilka etapów przygotowań. Seniorzy systematycznie pracują nad występem artystycznym, wolontariusze zrobili zakupy i dziś już przygotowali atrakcyjne mikołajkowe paczki. Dzięki wsparciu naszych darczyńców bankowi Credit Agricole i firmie Widex są one naprawdę “fajne”:) Ostatnie przygotowania zostawiliśmy na jutrzejszy poranek – wolontariusze w pełnej gotowości i każdy już wie, co ma robić.

Program Spotkania Mikołajkowego 2019

Przypominamy, że spotykamy się o godzinie 11.00 na Mszy Świętej w kościele św. Krzyża. Po Mszy, tłumaczonej na język migowy, przejdziemy do auli seminarium duchownego (pl. Katedralny 14) na drugą część spotkania. Ta zaś rozpocznie się występem przygotowanym przez Klub Seniora “Integracja”. Następnie przyjdzie najbardziej wyczekiwany gość – św. Mikołaj i wręczy dzieciom prezenty. Na zakończenie zaprosimy wszystkich, dużych i małych, na słodki poczęstunek.

Mamy nadzieję, że będzie równie sympatycznie jak w poprzednich latach. Zapraszamy serdecznie. To już jutro…

Accessibility Toolbar