Trwają zapisy na kurs PJM – A1

Trwają zapisy na kurs PJM – A1. Jak informowaliśmy pod koniec lipca Fundacja FONIS przygotowuje kolejny kurs języka migowego. Tym razem będziemy szkolić na poziomie podstawowym A1. Zgłosiło się już kilkoro uczestników, a kilka miejsc mamy jeszcze wolnych. Jeśli więc ktoś z Was jest zainteresowany kursem niech nie zwleka, żeby się nie okazało, że miejsca się skończyły.

Zajęcia odbywać się będą w systemie weekendowym. Zaplanowaliśmy je na piątki i niedziele w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Startujemy już 28 sierpnia 2020 roku o godzinie 17. Piątkowe zajęcia będą w godzinach 17 – 21, natomiast niedzielne w godzinach 10 – 14.50. Na zakończenie kursu (w piątek 2 października) uczestnicy otrzymają zaświadczenie ukończenia kursu PJM A1.

Kurs Polskiego Języka Migowego na poziomie elementarnym obejmuje 60 godzin dydaktycznych. Zajęcia będzie prowadził niesłyszący wrocławski lektor – Piotr Peciakowski, który już kilka lat współpracuje z naszą fundacją. Program kursu obejmuje pięć modułów, podzielonych na część teoretyczną i część praktyczną. Wśród nich są tematy związane z pierwszym kontaktem, rodziną, wyglądem i osobowością, szkołą, a także z życiem osób niesłyszących.

Koszt udziału w kursie wynosi 800zł. Natomiast zapisy na kurs PJM – A1 potrwają do poniedziałku 24 sierpnia 2020 roku. Zapisać się można drogą mailową (kontakt@fonis.pl) lub telefoniczną (tel. 690 502 670).

Fundacja FONIS zastrzega sobie prawo do odwołania kursu w przypadku małej ilości chętnych. Również w sytuacji wzmożonych obostrzeń związanych z epidemią COVID-19 możliwe jest odwołanie zajęć.