Uwaga! Zmiana! Mikołajki 2021

Uwaga! Zmiana! Mikołajki 2021. W naszej Fundacji trwają intensywne przygotowania do tegorocznego spotkania ze świętym Mikołajem. W najbliższą niedzielę bowiem ponad 100 grzecznych dzieci z Dolnego Śląska ma przyjechać do Fundacji FONIS, aby otrzymać paczkę.

Niestety w Polsce rośnie liczba zachorowań na koronawirusa, a rząd wprowadza kolejne obostrzenia, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Długo zastanawialiśmy się nad tym, jak zorganizować niedzielne spotkanie, aby zminimalizować ryzyko zarażenia się podczas Mikołajek. Ostatecznie zapadła decyzja, że impreza się odbędzie, ale w trochę innej formule.

Odwołujemy warsztaty, które miały się rozpocząć o godzinie 16 w czterech grupach wiekowych, a na których dzieci miały przygotować coś miłego dla świętego Mikołaja. Odbędzie się tylko ta część, podczas której każde dziecko spotka się z Mikołajem, aby odebrać swój prezent i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

W celu uniknięcia dużego skupiska ludzi wszystkich uczestników podzieliliśmy na cztery grupy. Każda zaś grupa o innej godzinie przybędzie do Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4, aby odebrać prezent.

Harmonogram spotkań ze świętym Mikołajem:

– godzina 15 – dzieci, których nazwiska rozpoczynają się na literę A, B, C, D, E, F lub G

– godzina 15.45 – dzieci, których nazwiska rozpoczynają się na literę H, I, J, K, L lub Ł

– godzina 16.30 – dzieci, których nazwiska rozpoczynają się na literę M, N, O, P lub R

– godzina 17.15 – dzieci, których nazwiska rozpoczynają się na literę S, T, U, W, Z, Ź lub Ż

Ponadto informujemy, że dla dzieci, które są chore lub na kwarantannie prezenty mogą odebrać rodzice lub ktoś bliski. Prosimy o wcześniejszą informację, że dziecko będzie nieobecne (sms: 690 502 670 lub mail: kontakt@fonis.pl) oraz kto odbierze paczkę dla niego.

Przypominamy również, że w czasie trwania imprezy mikołajkowej uczestnicy są zobowiązani do zasłaniania ust i nosa. Ponadto przy wejściu będziemy Was prosić o dezynfekcję rąk.

Jeśli ktoś nie będzie mógł odebrać paczki w niedzielę 5 grudnia we wskazanych powyżej godzinach, prosimy o kontakt. Indywidualnie wówczas umówimy się na przekazanie prezentów w innym terminie.

 

Informację o zmianach w organizacji Mikołajek 2021 w języku migowym dostępna jest na profilu facebookowym Fundacji FONIS.

Accessibility Toolbar