W oczekiwaniu na św. Mikołaja

W oczekiwaniu na św. Mikołaja. Już za kilkanaście godzin Fundację FONIS odwiedzi długo oczekiwany gość. Nasi wolontariusze dwoją się i troją, by spotkanie dzieci niesłyszących i słabosłyszących ze św. Mikołajem było radosne. Dlatego dziś spotkali się “pod 4”, by przygotować prezenty. Ponadto uczestniczyli w próbie generalnej spektaklu “Magiczne lustro”, nad którym pracowali przez ostatni tydzień.

Wygląda na to, że wszystko jest już dopięte na ostatni guzik i nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na przybycie zaproszonych gości. Przypominamy więc, że spotkanie rozpoczynamy w niedzielę 9 grudnia o godz. 12.00 przy ul. Katedralnej 4. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią najpierw zaprosimy dzieci i ich rodziców na spektakl, a następnie Mikołaj rozda paczki dzieciom, ale tylko tym grzecznym:) Na koniec zaprosimy wszystkich na wspólne rozmowy przy kawie, herbacie i ciastku.

Do zobaczenia jutro!

Projekt Fundacji FONIS “Mikołajki 2018” jest współfinansowany ze środków PFRON, będących w dyspozycji województwa dolnośląskiego.

Zaproszenie na Mikołajki 1024x576 - W oczekiwaniu na św. Mikołaja w oczekiwaniu na św. mikołaja1 - W oczekiwaniu na św. Mikołaja w oczekiwaniu na św. mikołaja2 - W oczekiwaniu na św. Mikołaja w oczekiwaniu na św. mikołaja3 - W oczekiwaniu na św. Mikołaja

Accessibility Toolbar