W stronę piękna

W stronę piękna – pod takim hasłem świętowaliśmy tegoroczny Dzień Kobiet w Klubie Seniora “Integracja”. Na nasze zaproszenie odpowiedziało ponad dwadzieścia osób. Były to przede wszystkim panie, ale nie zabrakło również mężczyzn.

Przybywających na spotkanie do Centrum “pod 4” powitaliśmy pyszną kawą i ciastkiem. Ale to nie kawa była największą atrakcją dzisiejszego spotkania. Na wstępie głos zabrał pan Jerzy, który w imieniu męskiej części uczestników złożył paniom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Po takim wprowadzeniu rozpoczęła się oficjalna część, czyli warsztaty kosmetyczne. Poprowadziła je pani Aleksandra Pluta – mentorka kobiet, mistrzyni szybki makijaży i mama 4 chłopców. Prelegentka, znana w świecie internetu jako Aleksandra Pluta – Architekt Kobiecości, przybliżyła zebranym informacje dotyczące właściwej pielęgnacji skóry. Podpowiedziała również, jakie najczęstsze błędy popełniamy przy tworzeniu makijażu. Zwróciła także uwagę, że wbrew obiegowej opinii to nie najlepsze kosmetyki są najważniejsze, ale regularność wykonywania zabiegów.

Uczestnicy, dzięki tłumaczeniu prelegentki na język migowy, mogli “usłyszeć” o peelingu, nawilżaniu skóry, czy też dbałości o właściwy poziom pH skóry. Mogli również przetestować kosmetyki firmy Mary Kay, których pani Aleksandra używała podczas dzisiejszych warsztatów.

W strone piekna 4 - W stronę piękna W strone piekna 3 - W stronę piękna W strone piekna 2 - W stronę piękna W strone piekna 1 - W stronę piękna

Warsztaty “W stronę piękna” zorganizowaliśmy w ramach realizacji zadania publicznego „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w 2024 roku – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

PL podstawowy 01 - W stronę piękna

Accessibility Toolbar