W świątecznym klimacie

W świątecznym klimacie spotkali się dziś seniorzy z Klubu Seniora “Integracja”. W południe blisko 30-osobowa grupa, odpowiadając na nasze zaproszenie, przybyła na wrocławski Ostrów Tumski do Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej.

Najpierw seniorzy obejrzeli prezentację zdjęć podsumowujących dwuletni cykl spotkań w Klubie Seniora “Integracja”. Takie zestawienie pozwoliło nam zobaczyć jak wiele wydarzeń odbyło się w minionych latach i jak bardzo różnorodny miały charakter. Następnie głos zabrali sami seniorzy, którzy chcieli podziękować osobom zaangażowanym w działanie naszego klubu. Adresatami ciepłych i pełnych życzliwości słów byli pani Ela, pani Małgosia i ks. Tomek.

Gdy już zakończyliśmy podsumowania i wspomnienia przyszedł czas, by zasiąść do wspólnego wigilijnego stołu. Wolontariusze Fundacji zadbali, by nie zabrakło na nim czerwonego barszczu z uszkami oraz pasztecików, jak również kawy i pysznego ciasta. Ta ostatnia część trwała najdłużej, bowiem – jak to bywa u naszych kochanych niesłyszących – tematów do rozmowy nigdy nie brakuje:) Wśród nich były oczywiście i te dotyczące zbliżającego się nowego roku i planów zajęć w Klubie Seniora “Integracja” na kolejnych 12 miesięcy. Słuchaliśmy uważnie głosu środowiska i zapewniali, że dołożymy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom.

W swiatecznym klimacie - W świątecznym klimacie W swiatecznym klimacie 2 - W świątecznym klimacie W swiatecznym klimacie 1 - W świątecznym klimacie

Spotkanie seniorów w świątecznym klimacie to wydarzenie, które zorganizowaliśmy w ramach realizacji zadania publicznego: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2022-2023 roku – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

PL podstawowy 01 - W świątecznym klimacie

Accessibility Toolbar