Wagary w grocie solnej

Wagary w grocie solnej. Jak najlepiej spędzić pierwszy dzień wiosny? Oczywiście na wagarach 😊. Grupa niesłyszących i słabosłyszących członków Klubu Seniora „Integracja” wybrała się na wiosenne wagary właśnie do groty solnej. Miejsce to odwiedzamy dość regularnie już od kilku lat. Jest to bowiem jeden z ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu naszych drogich seniorów. Tym razem zarezerwowaliśmy osobny seans w Grocie solnej SOLANA przy ul. Grabiszyńskiej 241A we Wrocławiu dla grupy 15 osób. Wszystko po to, aby w komfortowych warunkach móc skorzystać z zalet tego miejsca.

Podobnie jak w czasie poprzednich wizyt w grocie solnej uczestnicy wyjścia mieli okazję nie tylko odpocząć i zrelaksować się, ale również pooddychać nadmorskim powietrzem, które dobrze wpływa na samopoczucie. Niektórzy nawet ucięli sobie przedpołudniową drzemkę 😊. Pomieszczenie groty urządzone, a także wyposażone jest tak, aby stworzyć nadmorski mikroklimat. Można więc powiedzieć, że jeden seans w grocie to kilkudniowy pobyt nad morzem na plaży! Nie dziwi zatem fakt, że seniorzy tak chętnie uczestniczą w tych wyjściach. Przez kilkadziesiąt minut seansu bowiem można się zdrzemnąć albo porozmawiać i jednocześnie dbać o swoje zdrowie! Jak zawsze dziękujemy również pani Elżbiecie Gorgoń za tłumaczenie i opiekę w czasie wyjścia.

Wagary w grocie solnej 3 - Wagary w grocie solnej Wagary w grocie solnej 2 - Wagary w grocie solnej Wagary w grocie solnej 1 - Wagary w grocie solnej

Wagary w grocie solnej to wyjście, które odbyło się w ramach realizacji przez Fundację FONIS zadania publicznego: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w 2024 roku – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

PL podstawowy 01 - Wagary w grocie solnej

Accessibility Toolbar