Wakacje 2020 na Wigrach

Wakacje 2020 na Wigrach. Serdecznie zapraszamy do udziału w wakacyjnym wyjeździe, który organizujemy przy współpracy z Duszpasterstwem Niesłyszących we Wrocławiu. W tym roku wybierzemy się na Suwalszczyznę, zaś miejscem docelowym będą Wigry. Przez tydzień będziemy mieszkać w pokamedulskim klasztorze, który położony jest w urokliwym zakątku otoczonym jeziorem i lasami.

Z Wrocławia wyjedziemy w niedzielny poranek 5 lipca, zaś wrócimy wieczorem w sobotę 11 lipca. W programie przewidujemy m.in. rejs statkiem po jeziorze Wigry, wycieczkę do Wilna i podróż Wigierską Kolejką Wąskotorową. Jednego dnia zaprosimy uczestników na spływ kajakowy Czarną Hańczą. Codziennie chętni będą mogli też uczestniczyć w Mszy Świętej w języku migowym.

Wakacje 2020 na Wigrach nie będzie pierwszym tego typu przedsięwzięciem współorganizowanym przez Fundację FONIS. Przed rokiem zorganizowaliśmy wakacyjny wyjazd do Lwowa i zimową pielgrzymkę do Ziemi Świętej. We wcześniejszych latach odwiedziliśmy Rzym (2018) i Rewal (2017). Wszystkie cieszyły się sporym zainteresowaniem, więc nie zwlekajcie z zapisami. Mamy tylko 80 miejsc.

Cena uczestnictwa w wyjeździe wynosi 900zł. Dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia przewidujemy cenę promocyjną – 600zł. Cena obejmuje przejazd autokarem w obie strony, noclegi, wyżywienie (śniadanie+obiadokolację), ubezpieczenie i bilety wstępów. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc i prowadzimy je mailowo (kontakt@fonis.pl) i telefonicznie (690 502 670). Można też zapisać się u ks. Tomasza Filinowicza w Duszpasterstwie Niesłyszących we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy!


Fundacja FONIS ma status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP). Aby przekazać nam 1% podatku prosimy wpisać nr KRS: 0000543679.
%d bloggers like this: