Wakacje czas zacząć!

Wakacje czas zacząć. W miniony piątek uczniowie zakończyli rok szkolny i rozpoczęli okres wakacji. Przed nami więc dwa miesiące przerwy w nauce i regeneracji sił przed nowym rokiem szkolnym.

Tegoroczne wakacje będą jednak inne niż wszystkie dotychczasowe, a to za sprawą epidemii koronawirusa. Liczne obostrzenia i zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego wymusiły zmiany w wakacyjnych planach. Nasza fundacja odwołała np. Wigry 2020, udział w XI Archidiecezjalnej Pielgrzymce Osób Niepełnosprawnych, ich rodzin i opiekunów do Henrykowa czy też planowaną na początek września Ogólnopolską Pielgrzymkę Niesłyszących na Jasną Górę.

W związku z odwołaniem dotychczasowych planów przygotowaliśmy nową “koronowirusową” ofertę. O szczegółach, jak zawsze, będziecie mogli przeczytać w zakładce KALENDARZ na naszej stronie. Gdy poszczególne wydarzenia będą się przybliżać, będziemy tam umieszczać stosowne wpisy. Jednak już dziś informujemy, że na najbliższy czas planujemy:

  • półkolonie we Wrocławiu dla dzieci i młodzież. Zorganizujemy dwa tygodniowe turnusy. Pierwszy w dniach 27-31 lipca, zaś drugi w dniach 3-7 sierpnia.
  • wyjazd wakacyjny do Koniakowa (5-8 lipca) i do Barda Śląskiego (23-25 sierpnia), na który zapraszamy tylko naszych wolontariuszy.
  • cykl zajęć dla Klubu Seniora “Integracja”. W najbliższym tygodniu zaprosimy seniorów na warsztaty ceramiczne.

Wakacje czas zacząć. Na okres wakacji i urlopów życzymy Wam dobrej pogody i miłych wrażeń. Pamiętajcie, aby zadbać o bezpieczeństwo własne i bezpieczeństwo innych.