Wakacje w Karkonoszach – kolonie dla dzieci i młodzieży

Wakacje w Karkonoszach – kolonie dla dzieci i młodzieży. Fundacja FONIS bardzo serdecznie zaprasza na kolonie pod hasłem: Wakacje w KARKONOSZACH! Tę wakacyjną propozycję kierujemy do dzieci i młodzieży z Dolnego Śląska w wieku od 12 do 18 roku życia. Kolonie będą trwały 5 dni. Odbędą się w ostatnim tygodniu lipca 2023 roku, tzn. od 24 do 28 lipca (od poniedziałku do piątku). Uczestnikami kolonii mogą być dzieci i młodzież niesłysząca i słabosłysząca, ale też osoby słyszące, które mają niesłyszących rodziców lub rodzeństwo.

Jaki będzie program?

W czasie pięciodniowego pobytu chcemy pokazać Wam najpiękniejsze zakątki Karkonoskiego Parku Narodowego. Będzie więc dużo górskich pieszych wycieczek, słońca i świeżego powietrza, a przede wszystkim odkrywania tajemnic karkonoskiego Ducha Gór, czyli LICZYRZEPY😊. A do tego oczywiście mnóstwo dobrej zabawy, śmiechu i wspólnego czasu przy grach planszowych i karcianych, konkursach sportowych oraz zabawach zręcznościowych.

Gdzie będziemy mieszkać i jaki jest koszt wyjazdu?

Będziemy mieszkać w Willi LICZYRZEPA przy ul. Słowackiego 8 w Szklarskiej Porębie. Już dziś możecie poznać to miejsce, zaglądając na stronę: www.liczyrzepa.wszklarskiej.pl. Udział w koloniach jest częściowo płatny i wynosi 500 zł. W trakcie wyjazdu zapewniamy noclegi z pełnym całodniowym wyżywieniem (3 posiłki dziennie), ubezpieczenie uczestników, opiekę kierownika kolonii i wychowawców, a także tłumacza języka migowego. W cenę wliczone są również wszystkie atrakcje (np. bilety wstępu, karnety itp.) oraz dojazd.

Jak można się zapisać?

Jeśli więc nie macie jeszcze planów wakacyjnych i chcecie ciekawie spędzić 5 wakacyjnych dni, ZAPRASZAMY na kolonie z naszą Fundacją. Liczba miejsc jest ograniczona! A zapisać możecie się, wysyłając smsa lub dzwoniąc pod nr tel. 690 502 670 albo pisząc maila na adres: kontakt@fonis.pl. Zapisując się na Wakacje w KARKONOSZACH trzeba podać imię i nazwisko dziecka, wiek, kontakt (mail lub telefon) do Rodziców oraz informację o posiadaniu orzeczenia o niepełnosprawności. Zapisy trwają do wtorku 20 czerwca 2023 roku lub do wyczerpania miejsc.

A zatem serdecznie zapraszamy!

 

Accessibility Toolbar