Wakacyjne wyjście do kręgielni

Wakacyjne wyjście do kręgielni było propozycją Fundacji FONIS dla młodzieży na lipcowe niedzielne popołudnie. Na nasze zaproszenie odpowiedziała całkiem spora grupa. Było nas bowiem w kręgielni 20 osób, a najmłodszy z uczestników miał niespełna 3 tygodnie 🙂 Spotkaliśmy się już kilkanaście minut przed godziną 17 w SkyBowling Wrocław, aby móc przygotować się do gry, a następnie zajęliśmy miejsca na właściwych torach.

Tym razem do wspólnej zabawy zaprosiliśmy nie tylko wolontariuszy naszej Fundacji. Na spotkanie przybyli również ich przyjaciele i znajomi spoza Wrocławia. Bardzo cieszyliśmy się z ich obecności. A jak przebiegała zabawa? Graliśmy na 4 torach w cztero- i pięcioosobowych grupach. Każdy gracz starał się zbić jak najwięcej kręgli, wybierając do tego celu cięższą lub lżejszą kulę. W powietrzu zaś unosił się duch rywalizacji. Aby zostać zwycięzcą trzeba było w 10 rundach zdobyć jak największą liczbę punktów. Niektórzy zostawali nimi kilkukrotnie.

Wakacyjne wyjście do kręgielni to nie tylko dobry pomysł na rozgrywkę i rywalizację. Najbardziej cenny jest dla nas wspólnie spędzony czas i rozmowy. Z tego cieszymy się najbardziej.

Dzisiejsze spotkanie było kolejną już propozycją adresowaną do młodych ludzi. Ponieważ zawsze bardzo chętnie odpowiadają na nasze zaproszenie, obiecujemy, że będziemy spotykać się częściej, aby miło i aktywnie spędzić wolny czas. A zatem do zobaczenia!

 

Wakacyjne wyjscie do kregielni - Wakacyjne wyjście do kręgielni

Accessibility Toolbar