Wrocławska Rada Seniorów

Z początkiem czerwca rozpoczęła drugą kadencję działalności Wrocławska Rada Seniorów. Spośród zgłoszonych 22 kandydatów na członka rady wybrano osiem osób. Bardzo się cieszymy, że jest wśród nich zgłoszona przez Fundację FONIS pani Elżbieta Gorgoń.

Pani Elżbieta jest wolontariuszką w naszej fundacji od początku jej powstania. Natomiast na rzecz środowiska niesłyszących działa już ponad 10 lat. Obecnie z wielkim zaangażowaniem prowadzi Klub Seniora „Integracja”, organizując różnego rodzaju warsztaty, zajęcia, a także spotkania. Pełni również funkcję tłumacza języka migowego, pomagając osobom niesłyszącym w załatwianiu codziennych spraw. Nasi seniorzy zawsze mogą liczyć na jej życzliwą pomoc i dobre serce. W okresie od kwietnia do grudnia 2019 roku jest koordynatorem projektu “Aktywny Senior” realizowanego przez Fundację FONIS w ramach działań na rzecz wrocławskich seniorów w 2019 roku.

Członkostwo we Wrocławskiej Radzie Seniorów pani Ela objęła po raz drugi. Tym razem 259 osób oddało na nią głos. Jest to jeden z najwyższych wyników głosowania.

Serdecznie gratulujemy pani Eli i życzymy owocnej pracy na rzecz wrocławskich seniorów, a w szczególności seniorów niesłyszących i słabosłyszących.

ogrod botaniczny3 - Wrocławska Rada Seniorów
Pani Elżbieta Gorgoń wraz z niesłyszącymi i słabosłyszącymi seniorami w Ogrodzie Botanicznym
połączyły ich kwiaty4 - Wrocławska Rada Seniorów
Pani Elżbieta Gorgoń w czasie zajęć z członkami Klubu Seniora “Integracja”

Accessibility Toolbar