Wspólnota AA – spotkania tłumaczone na PJM

Wspólnota AA – spotkania tłumaczone na PJM. Wspólnota Anonimowych Alkoholików przesłała naszej fundacji przed kilkoma dniami informacje, prosząc o pomoc w dotarciu do osób zainteresowanych. Adresatami zaproszenia są osoby g/Głuche i słabosłyszące, poszukujące pomocy w zdrowieniu z uzależnienia od alkoholu.

Ponieważ w czasie trwającej wciąż epidemii koronawirusa spotkania na żywo są niemożliwe, dlatego wspólnota AA przygotowała ofertę online. Istnieje więc możliwość kontaktu i spotkań z członkami AA za pośrednictwem internetu. Organizatorzy zapraszają na cotygodniowe mityngi. W każdą niedzielę o godzinie 19 można uczestniczyć w spotkaniu za pomocą linku: http://meet.google.com/cwd-ryht-pcy. Razem z osobami uzależnionymi w spotkaniu uczestniczą certyfikowani tłumacze PJM, zobowiązani do przestrzegania kodeksu etycznego. Dbają oni zarówno o obiektywne i kompetentne tłumaczenia wszystkich wypowiedzi, jak również o zachowanie anonimowości osób i wypowiedzi, które mają miejsce na mityngu.

Wspólnota AA – spotkania tłumaczone na PJM odbywają się w oparciu o program 12 Kroków AA. Mają one pomóc w przezwyciężeniu własnego nałogu i doprowadzić do duchowego przebudzenia.

Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na stronę internetową wspólnoty AA dedykowaną osobom niesłyszącym i słabosłyszącym. Na stronie www.glusi-aa.pl znajdziecie między innymi informacje o tym czym jest AA, kalendarz spotkań, czy też historie osobiste. Organizatorzy zadbali, aby obok tekstu pisanego w języku polskim pojawiło się tłumaczenie treści na Polski Język Migowy.

 

Accessibility Toolbar