Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Aktywny senior na warsztatach rękodzieła

27 lipca, 2021 @ 16:00 - 20:00

warsztaty dla seniorów - cz. 2

Aktywny senior na warsztatach rękodzieła. Zapraszamy serdecznie wszystkich niesłyszących i słabosłyszących seniorów na drugie w tym roku warsztaty rękodzieła. Odbędą się one w ramach realizacji projektu „Aktywny senior” 27 lipca 2021 roku. Rozpoczynamy o godz. 16.00 w sali w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4, czyli „pod 4”.

Ze względów technicznych konieczne jest zorganizowanie warsztatów w dwóch grupach. Osoby przy zapisach zostaną przez p. Elżbietę Gorgoń przydzielone do jednej z grup. I tak jak ostatnio, pierwsza grupa będzie pracować od 16 do 18, druga zaś od 18 do 20. Tym razem prowadząca warsztaty pani Kinga przygotuje dla uczestników niektóre elementy. Wszystko to po to, aby prace warsztatowe przebiegały sprawnie, a dzieła mogły być ukończone.

Zajęcia rękodzieła poprowadzi znana już naszym Seniorom pani Kinga – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Jest to osoba z doświadczeniem, która umiejętności i kompetencji w dziedzinie tworzenia witrażu uczyła się w pracowni witrażu w Toruniu. Pani Kinga ma również doświadczenie w pracy z osobami niesłyszącymi. Prowadziła bowiem w ubiegłym roku zajęcia zarówno dla naszych seniorów, jak i dla dzieci i młodzieży w czasie półkolonii.

Aktywny senior na warsztatach rękodzieła to kolejne działanie Fundacji FONIS w ramach realizacji zadania publicznego: Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2020-2021 – Aktywny senior współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl)

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Szczegóły

Data:
27 lipca, 2021
Godzina:
16:00 - 20:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce wydarzenia

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map

Accessibility Toolbar