Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Aktywny senior – spotkanie organizacyjne

4 lutego, 2020 @ 16:00 - 17:00

AKTYWNY SENIOR

Aktywny senior – spotkanie organizacyjne. Fundacja FONIS zaprasza wszystkich chętnych seniorów, którzy chcieliby uczestniczyć w drugiej edycji projektu „Aktywny senior” w latach 2020-2021, na spotkanie organizacyjne. Spotkanie to odbędzie się we wtorek 4 lutego o godz. 16.00 w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Zapraszamy nie tylko seniorów – członków Klubu Seniora „Integracja”, ale również wszystkie chętne osoby, które ukończyły 60 rok życia. W czasie spotkania powiemy o znanych już terminach warsztatów i najbliższych spotkań, a także przedstawimy zasady uczestniczenia w projekcie i wypełnimy niezbędną dokumentację. Dlatego warto wziąć udział w tym spotkaniu organizacyjnym.

Przypomnijmy, że wraz z końcem 2019 zakończyliśmy pierwszą edycję projektu „Aktywny senior”. I tak jak poprzednio nasi seniorzy wezmą udział w kilku rodzajach warsztatów. Będą to zarówno pojedyncze spotkania, jak i całe cykle spotkań warsztatowych. Znajdzie się wśród nich cykl warsztatów ceramicznych i filcowania, a także cykl warsztatów teatralnych. Ponadto ponownie zorganizujemy warsztaty ogrodnicze, rękodzieła, dietetyczne, jak również kulinarne.

Ponadto projekt zakłada zorganizowanie kilkunastu spotkań i wyjść rekreacyjno-kulturalnych, np. do ogrodu zoologicznego, groty solnej, teatru, kina, muzeum i na kręgle. Będzie także jednodniowa wycieczka do Arboretum Wojsławice.

Spotkania odbywać się będą 3 razy w miesiącu. Będą to dwa spotkania warsztatowe, jedno zaś rekreacyjno-kulturalne. Wszystkie pod czujnym okiem koordynatora projektu – pani Elżbiety Gorgoń. Aby zapoznać się ze szczegółowym planem spotkań oraz ich terminami, trzeba zaglądać na naszą stronę internetową: www.fonis.pl – zakładka „KALENDARZ”.

Zadanie publiczne: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2020-2021 – Aktywny senior” współfinansowane jest ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl)

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Szczegóły

Data:
4 lutego, 2020
Czas:
16:00 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map