Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bezpieczeństwo w finansach

19 stycznia @ 10:30 - 12:00

Na tle kodu zerojedynkowego niebieska kłódka bezpieczeństwa

Już w najbliższą środę 19 stycznia 2022 roku zapraszamy na spotkanie pod hasłem „Bezpieczeństwo w finansach”. Spotkanie odbędzie się w sali w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Rozpocznie się o godz. 10.30. Poprowadzi je dla nas ekspert z banku Credit Agricole Bank Polska, który kilkukrotnie już wspierał działania Fundacji FONIS.

Na spotkanie zapraszamy przede wszystkim niesłyszących i słabosłyszących członków Klubu Seniora „Integracja”. Ale nie tylko. Zaproszenie kierujemy również do wszystkich osób związanych ze środowiskiem świata ciszy zainteresowanych tematem bezpieczeństwa w finansach.

W czasie wygłoszonej prelekcji będziemy mówić między innymi o najpopularniejszych metodach oszustw oraz o tym, jak można się przed nimi ustrzec. Dodatkowo także poruszymy problem wyłudzania informacji, ale też podpowiemy, jak uniknąć kradzieży tożsamości. Ważnym elementem spotkania będzie także temat bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej. Natomiast po części wykładowej będzie możliwość zadania ekspertowi pytań dotyczących omawianych zagadnień. Ponadto organizator zaprasza uczestników spotkania na małe co nieco.

Zarówno w czasie prelekcji, jak i w części dyskusyjnej Fundacja FONIS zapewni tłumaczenie spotkania na polski język migowy. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Nie obowiązują też zapisy. Na spotkanie może przybyć każdy, kto zechciałby dowiedzieć się, co to jest bezpieczeństwo w finansach. A zatem serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
19 stycznia
Godzina:
10:30 - 12:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map