Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Do Koniakowa na trzy dni

5 lipca, 2020 @ 15:00 - 8 lipca, 2020 @ 19:00

Koniaków2

Do Koniakowa na trzy dni to pierwsza z wakacyjnych propozycji przygotowanych przez Fundację FONIS dla wolontariuszy zgromadzonych przy naszej organizacji. Wyjazd integracyjny w rejonie Beskidu Śląskiego zaplanowaliśmy na 5-8 lipca 2020 roku. Będziemy zaś mieszkać w agroturystyce prowadzonej przez niesłyszącego gospodarza w Koniakowie, którego niektórzy z Was mogą znać z Pielgrzymki do Ziemi Świętej lub z Wycieczki do Lwowa

W programie przewidzieliśmy nie tylko górską wędrówkę na Baranią Górę. Będzie również zwiedzanie miejsc związanych z Adamem Małyszem i z tradycyjną koronką koniakowską. Jeśli więc ktoś z Was nie jest miłośnikiem chodzenia po górach nie musi się martwić. Nie zabraknie też czasu na wspólne gry i zabawy.

Wyruszamy w niedzielę 5 lipca 2020 roku o godz. 15.00. Wrócimy natomiast w środę 8 lipca 2020 roku w godzinach wieczornych. Koszt udziału ustaliliśmy na 105 zł + koszt dojazdu w obie strony. Prawdopodobnie pojedziemy samochodami osobowymi poszczególnych wolontariuszy, więc prosimy, byście przy zapisach napisali, kto może pojechać swoim autem.

Zapisy mailowo (kontakt@fonis.pl) lub smsowo (tel. 690 502 670) do soboty 27 czerwca 2020 roku. Serdecznie zapraszamy więc do Koniakowa na trzy dni:)

 

Koniaków to piękna turystyczna miejscowość górska w południowej części województwa śląskiego, niezwykle malowniczo położona wśród szczytów Beskidu Śląskiego, w gminie Istebna. Co ciekawe, Koniaków nie leży w dolinie, jak większość górskich wiosek, ale ulokował się na grzbiecie, na wysokości około 700 m m.p.m., niedaleko popularnej Ochodzitej. Może dlatego ta wieś sprawia wrażenie innej, niecodziennej, magicznej. Z każdego miejsca roztaczają się tu piękne widoki i ma się przy tym wrażenie, że jest się gdzieś na końcu świata, gdzie cisza i spokój to codzienność. (https://www.polskieszlaki.pl)

 

Szczegóły

Początek:
5 lipca, 2020 @ 15:00
Koniec:
8 lipca, 2020 @ 19:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce wydarzenia

Koniaków

Accessibility Toolbar