Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Dolnośląska Grupa Artystyczna dla seniorów

20 października @ 11:00 - 12:00

Plakat DNI SENIORA - Wrocław 2021, na nim szkic tańczącej pary i napisy

Jedną z październikowych propozycji zajęć dla seniorów jest wyjście na wystawę. Odbędzie się ono w środę 20 października o godz. 11.00. Zwiedzanie wystawy potrwa około godziny i zakończy się w samo południe o godz. 12.00. Zapraszamy więc niesłyszących i słabosłyszących członków Klubu Seniora „Integracja” do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Tym razem wybierzemy się do Przestrzeni Trzeciego Wieku Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego przy pl. Solidarności 1/3/5 we Wrocławiu. Tam bowiem znajduje się wystawa prac malarskich, rzeźbiarskich, a także rękodzielniczych przygotowana z okazji tegorocznych obchodów Dni Seniora. Wystawę przygotowała Dolnośląska Grupa Artystyczna. Można tu zatem podziwiać prace różnych artystów z terenu Dolnego Śląska. Adresatami wystawy są nie tylko seniorzy, ale mogą ją też zwiedzić wszyscy miłośnicy sztuki. Dodajmy, że wystawę zwiedza się z przewodnikiem, który opowiada o okolicznościach powstania wystawionych dzieł. Fundacja FONIS zapewni tłumaczenie na język migowy.

Wystawa zatytułowana Dolnośląska Grupa Artystyczna dla seniorów czynna jest do 30 października 2021 roku, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-15.00. Wstęp na wystawę jest bezpłatny, ale ze względów organizacyjnych konieczne są zapisy. Prowadzi je p. Elżbieta Gorgoń (tel. 502 765 302) – koordynator projektu „Aktywny senior”.

Wyjście na wystawę zatytułowaną Dolnośląska Grupa Artystyczna to propozycja dla seniorów w ramach realizacji zadania publicznego: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2020-2021 – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Szczegóły

Data:
20 października
Czas:
11:00 - 12:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Fundacja FONIS