Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Dolnośląskie Spotkanie Kolędowe Niewidomych 2024

12 stycznia @ 10:00 - 13:00

W auli trzy rzędy stołów przy których siedzą ludzie

Dolnośląskie Spotkanie Kolędowe Niewidomych 2024. Razem z Duszpasterstwem Głuchoniemych i Niewidomych we Wrocławiu zapraszamy serdecznie na Dolnośląskie Spotkanie Kolędowe Niewidomych 2024. Zaplanowaliśmy je na piątek 12 stycznia 2024 roku. Spotkanie rozpoczniemy uroczystą Mszą świętą w Katedrze Wrocławskiej pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela o godz. 10.00. Będzie jej przewodniczył ks. Włodzimierz Wołyniec – rektor Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu. Następnie przejdziemy do auli Papieskiego Wydziału Teologicznego, który jest tuż obok katedry. Tam przewidujemy drugą część spotkania. Rozpoczniemy od wspólnego kolędowania, po którym zaprosimy uczestników na poczęstunek. Tradycyjnie będą pyszne pierogi oraz barszcz. Spotkanie zakończymy około godziny 13.00.

Osoby, które chcą uczestniczyć w Dolnośląskim Spotkaniu Kolędowym Niewidomych, powinny zgłosić swój udział do dnia 5 stycznia 2024 roku. Możecie zapisać się telefonicznie (tel. 690 502 670) lub mailowo (kontakt@fonis.pl). Jeśli są wśród Was chętni do włączenia się w organizację (przygotowanie dekoracji, czytanie lub śpiew w kościele, występ w części artystycznej, itp.) koniecznie powiedzcie o tym przy zapisach.

Podobnie jak w poprzednich latach koszt uczestnictwa w uroczystości jest symboliczny. W tym roku wynosi 12 zł. Opłatę należy uiścić na miejscu w dniu spotkania, czyli 12 stycznia 2024 roku. Przy wejściu do katedry będzie ustawiony punkt recepcyjny, w którym będą dyżurować wolontariusze Fundacji FONIS. To właśnie tam potwierdzicie swoją obecność, dokonacie wpłaty, a także odbierzecie wejściówki na drugą część spotkania.

A zatem do zobaczenia już wkrótce!

Szczegóły

Data:
12 stycznia
Godzina:
10:00 - 13:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Accessibility Toolbar