Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festyn świętego Filipa Smaldone 2021

6 czerwca @ 12:00 - 17:30

festyn św. Filipa Smaldone 2019_9

Zapraszamy serdecznie na Festyn świętego Filipa Smaldone 2021. Wydarzenie odbędzie się 6 czerwca 2021 roku i będzie miało niecodzienny charakter. A to – rzecz jasna – za sprawą trwającej wciąż epidemii COVID-19.

W roku 2020 doroczny festyn ku czci patrona niesłyszących został odwołany. W tym roku jednak mimo ograniczeń w życiu społeczno-kulturalnym, postanowiliśmy nie rezygnować ze wspólnego świętowania. Dzięki wsparciu finansowemu Gminy Wrocław przygotowujemy wydarzenie, które w dużej części odbędzie się online.

Rozpoczniemy tradycyjnie Mszą Świętą w kościele Najświętszej Maryi Panny na Piasku o godzinie 12. Zgodnie z obowiązującymi przepisami będzie w niej mogło uczestniczyć 166 osób. Ufamy więc, że wszyscy chętni się zmieszczą:) Dla tych, którzy zostaną w domach zadbamy o transmisję Mszy online. Na zakończenie Mszy rozstrzygnięte zostaną 2 spośród 3 konkursów organizowanych w ramach tegorocznego świętowania. Będą to: konkurs plastyczny dla dzieci oraz konkurs fotograficzno-filmowy dla seniorów.

Ponadto przygotowujemy konkurs wiedzy z różnych dziedzin dla dorosłych. Będzie on miał rozbudowaną formułę. Przez pięć dni będą trwałe eliminacje online, w wyniku których wyłonimy 10 osób do rozgrywki finałowej. Ta zaś odbędzie się w niedzielę 6 czerwca o godzinie 16.30 na profilu facebookowym naszej fundacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach. Dla odważnych przygotowaliśmy naprawdę atrakcyjne nagrody. Regulaminy konkursów wraz z zasadami uczestnictwa i sposobami dostarczania prac już wkrótce znajdziecie na naszej stronie internetowej i profilu facebookowym.

Na dzień świętowania przygotowujemy jeszcze jedną niespodziankę. Bądźcie więc czujni i zaglądajcie do nas online:)

Festyn świętego Filipa Smaldone 2021 organizujemy w ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Szczegóły

Data:
6 czerwca
Czas:
12:00 - 17:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS