Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Fundacja FONIS w Spotkaniach w świecie ciszy

30 stycznia @ 07:00 - 07:30

spotkania w świecie ciszy

Serdecznie zapraszamy na emisję programu “Spotkania w świecie ciszy” w sobotę 30 stycznia 2021 roku. W TVP3 o godzinie 7 rano będziecie mogli obejrzeć kolejny odcinek magazynu telewizyjnego skierowanego do osób głuchych. Program przedstawiający bieżące tematy społeczne, wydarzenia kulturalne i polityczne tym razem w całości będzie poświęcony działalności Fundacji FONIS.

We wtorkowe popołudnie 12 stycznia 2021 roku odwiedziła nas ekipa telewizyjna z Katowic. Wspólnie z przedstawicielami naszej fundacji przez 3 godziny przygotowywała materiał do programu. Fundację FONIS reprezentowali nie tylko członkowie rady i zarządu, ale także nasi wspaniali wolontariusze. Każdy z nas opowiedział o wybranym obszarze działań. Była więc mowa o realizowanych projektach, wolontariacie, wydarzeniach kulturalnych, muzycznych pasjach, spotkaniach, wycieczkach – tych krajowych i tych zagranicznych, działalności wydawniczej, no i oczywiście o początkach naszej organizacji. Odważnie przed kamerami wystąpili: Maria, Adrian, Edyta, Izabela, Krzysztof, Małgorzata, Alicja i ks. Tomasz.

Ponieważ z powodu stanu epidemii wiele działań jest odwołanych, nie mogliśmy zaprezentować na żywo bieżącej działalności. Nie mogliśmy zorganizować tradycyjnego spotkania wolontariuszy ani też zaprosić naszych gości na spotkanie w Klubie Seniora „Integracja”. Na szczęście w naszym archiwum mamy bogaty zbiór materiałów filmowych i fotograficznych z minionych lat. Część z archiwalnych nagrań udostępniliśmy redakcji, aby zaprezentować je w programie.

A zatem zapraszamy do oglądania magazynu “Spotkania w świecie ciszy“.

Szczegóły

Data:
30 stycznia
Czas:
07:00 - 07:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,