Loading Events

« Wszystkie Events

  • This event has passed.

Gry planszowe i karciane – czerwiec 2024

14 czerwca @ 16:30 - 18:00

Kilka osób przy stoliku z planszą i różnokolorowymi klockami

Gry planszowe i karciane – czerwiec 2024. Fundacja FONIS zaprasza na spotkanie w piątek 14 czerwca 2024 roku na gry planszowe i karciane. Doświadczenie kilku lat spotkań w gronie niesłyszących i słabosłyszących pokazuje, że wiele osób lubi ten rodzaj rozrywki. Podczas wspólnych wyjazdów czy też spotkań wolontariuszy wiele osób chętnie angażowało się w różne gry. Wobec tego postanowiliśmy na stałe program pracy Fundacji FONIS wpisać takie wydarzenie. Będzie się ono odbywać cyklicznie raz w miesiącu. Zapraszamy w każdy drugi piątek miesiąca do Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4. W sali numer 2 od godziny 16.30 będą na Was czekać Klaudia i Ania – wolontariuszki Fundacji odpowiedzialne za organizację wydarzenia. Zaproszą Was one także do skorzystania z bufetu, czyli kawy, herbaty i ciastka.

W zasobach naszej Fundacji są gry takie jak: Carcassonne, Dog, Miasto Stu Mostów, Ramzes. Oprócz tych planszowych mamy też karciane (między innymi Fasolki, Wirus, Double, Uno) i zręcznościowe (na przykład Jenga, Suspend). Oczywiście uczestnicy mogą ze sobą przynieść własne gry i nauczyć pozostałych uczestników zasad gry.

A zatem serdecznie zapraszamy na gry planszowe i karciane – czerwiec 2024. Mile widziani są zarówno wolontariusze Fundacji FONIS, jak i ci, którzy do wolontariatu nie należą. Zapraszamy każdego bez względu na wiek, ubytek słuchu lub jego brak czy narodowość.

Details

Date:
14 czerwca
Time:
16:30 - 18:00
Event Tags:
, , , ,

Accessibility Toolbar