Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Gry planszowe i karciane – listopad 2023

10 listopada, 2023 @ 17:00 - 19:00

Dłoń kładzie klocek na planszy z różnokolorowymi klockami

Gry planszowe i karciane – listopad 2023. Fundacja FONIS zaprasza na spotkanie w piątek 10 listopada 2023 roku na gry planszowe i karciane. Doświadczenie kilku lat spotkań w gronie niesłyszących i słabosłyszących pokazuje, że wiele osób lubi ten rodzaj rozrywki. Podczas wspólnych wyjazdów czy też spotkań wolontariuszy wiele osób chętnie angażowało się w różne gry. Wobec tego postanowiliśmy na stałe program pracy Fundacji FONIS wpisać takie wydarzenie. Będzie się ono odbywać cyklicznie raz w miesiącu. Zapraszamy w każdy drugi piątek miesiąca do Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4. W sali numer 2 od godziny 17.00 będą na Was czekać Klaudia i Ania – wolontariuszki Fundacji odpowiedzialne za organizację wydarzenia. Zaproszą Was one także do skorzystania z bufetu, czyli kawy, herbaty i ciastka.

W zasobach naszej Fundacji są gry takie jak: Carcassonne, Dog, Miasto Stu Mostów, Ramzes. Oprócz tych planszowych mamy też karciane (między innymi Fasolki, Wirus, Double, Uno) i zręcznościowe (na przykład Jenga, Suspend). Oczywiście uczestnicy mogą ze sobą przynieść własne gry i nauczyć pozostałych uczestników zasad gry.

A zatem serdecznie zapraszamy na gry planszowe i karciane – listopad 2023. Mile widziani są zarówno wolontariusze Fundacji FONIS, jak i ci, którzy do wolontariatu nie należą. Zapraszamy każdego bez względu na wiek, ubytek słuchu lub jego brak czy narodowość.

Szczegóły

Data:
10 listopada, 2023
Godzina:
17:00 - 19:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Accessibility Toolbar