Loading Events

« Wszystkie Events

  • This event has passed.

IV Turniej Kręglarski

14 października, 2023 @ 07:00 - 21:00

Mężczyzna widziany od tyłu, a przed nim kilka torów do gry w kręgle

IV Turniej Kręglarski. Pszczyńskie Stowarzyszenie Niesłyszących zaprosiło nas na turniej kręglarski organizowany już po raz czwarty. Wydarzenie zaplanowane zostało na sobotę 14 października 2023 roku. Będzie to turniej osób niesłyszących pod patronatem Burmistrza Pszczyny. Mogą w nim uczestniczyć drużyny złożone z 7 zawodników, przy czym muszą to być osoby niesłyszące i słabosłyszące.

I chociaż organizatorem jest stowarzyszenie mające swoją siedzibę w Pszczynie, to samo wydarzenie odbędzie się Bielsku-Białej. Po turnieju w Retro Bowling Club w Bielsku-Białej uczestnicy spotkają się w świetlicy PSN w Pszczynie. Turniej rozpocznie się o godzinie 11.00. Ogłoszenie wyników rywalizacji natomiast planowane jest około godziny 15.00.

Wśród drużyn zgłoszonych do tegorocznej edycji turnieju jest także drużyna wolontariuszy Fundacji FONIS. Oprócz wspólnych wyjść na kręgle we Wrocławiu (wakacyjne wyjście do kręgielni, miał być park linowy) wielu z nas ma bogate doświadczenie indywidulane. Wyjazd z Wrocławia zaplanowaliśmy na godzinę 7.00, zaś powrót wieczorem w granicach godziny 21.00-22.00. Chętnych do dołączenia lub stworzenia drugiej drużyny zapraszamy do kontaktu z naszą Fundacją. Jak podają organizatorzy nie trzeba zabierać własnych butów. Zaś własnych kul do gry zabierać nie można.

A zatem już 14 października ruszamy na IV Turniej Kręglarski. Mamy nadzieję na dobrą zabawę. Kto wie? Może uda nam się zdobyć puchar… W każdym razie trzymajcie za nas kciuki:)

Details

Date:
14 października, 2023
Time:
07:00 - 21:00
Event Tags:
, , , , , ,

Accessibility Toolbar