Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Jesienne flower boxy

25 listopada @ 14:30 - 17:00

Jesienne flower boxy

Jesienne flower boxy. Ostatnią w tym roku warsztatową propozycją dla niesłyszących i słabosłyszących członków Klubu Seniora „Integracja” są warsztaty florystyczne. Zajęcia odbędą się w sobotę 25 listopada 2023 roku. Tym razem seniorzy pracować będą w dwóch grupach warsztatowych. Pierwsza grupa rozpocznie pracę o godz. 14.30, natomiast druga pracować będzie od godz. 15.45. zajęcia dla obu grup odbędą się w sali nr 5 w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4, czyli „pod 4”. Warsztaty potrwają około godziny dla każdej grupy. W czasie spotkania nasi niesłyszący i słabosłyszący seniorzy w ramach krótkiej części wykładowej dowiedzą się co nieco na temat kompozycji kwiatowych nazywanych flower boxami. Ponadto w części praktycznej sami stworzą niepowtarzalne jesienne flower boxy. Może będzie to fajny prezent dla kogoś bliskiego lub też ozdoba do naszych mieszkań?

Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne, ale ogranicza nas limit miejsc. Łącznie w warsztatach mogą wziąć udział 24 osoby. Dlatego też, ze względów organizacyjnych, konieczne są zapisy u pani Elżbiety Gorgoń (tel. 502 765 302), która otacza opieką seniorów z naszego Klubu. Jest także tłumaczem języka migowego w czasie zajęć.

Jesienne flower boxy to warsztaty, które odbędą się w ramach realizacji zadania publicznego: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2022-2023 roku – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Szczegóły

Data:
25 listopada
Godzina:
14:30 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Accessibility Toolbar