Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kulinarnie dla seniorów

16 lutego @ 15:30 - 17:00

Zupa dyniowa w bulionówce

Kulinarnie dla seniorów. Serdecznie zapraszamy niesłyszących i słabosłyszących członków Klubu Seniora „Integracja” na pierwsze w tym roku kalendarzowym zajęcia warsztatowe. Będą to warsztaty kulinarne. Zapraszamy więc w piątek 16 lutego 2024 roku od godziny 15.30 do 17.00 w gościnne progi Społecznego Integracyjnego LO „Amigo”. Spotkamy się przy ul. Żelaznej 36. Tam właśnie pracuje znana nam już pani dietetyk Renana Gąsior.

Tym razem jednak poprowadzi dla nas warsztaty gotowania przy użyciu Thermomixu. W 10-osobowych grupach seniorzy przygotują pyszną zupę dyniową, hummus i zdrową sałatkę. A potem oczywiście skosztują przygotowanych przez siebie potraw. Mamy nadzieję, że zdrowe posiłki na stałe zagoszczą w codziennej diecie Seniora. Dlatego też zaplanowaliśmy także, że każdy uczestnik otrzyma przepisy kulinarne na wszystkie potrawy, które będzie przygotowywał.

Osoby, które chcą wziąć udział w warsztatach prosimy o zabranie ze sobą z domu fartuszków i nożyków do obierania i krojenia warzyw. To znacznie usprawni przebieg warsztatów.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy. Prowadzi je pani Elżbieta Gorgoń (tel. 502 765 302) do środy 14 lutego 2024. Mamy dla Was 20 miejsc!

Kulinarnie dla seniorów to warsztaty, które zorganizujemy w ramach zadania publicznego „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w 2024 roku – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Szczegóły

Data:
16 lutego
Godzina:
15:30 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Accessibility Toolbar