Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs IS – średnio zaawansowany 3

29 stycznia @ 09:00 - 17:00

Dwie migające dłonie na niebieskim tle, napis kurs international sign

Kurs IS – średnio zaawansowany 3 w Fundacji FONIS. Zajęcia odbędą się w sobotę 29 stycznia 2022 roku. Rozpoczniemy o godzinie 9, zaś zakończymy o 17. Osiem godzin sobotnich zajęć będzie rozdzielonych przerwami kawowymi i przerwą obiadową. Nauka odbywać się będzie w sali nr 2 w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu.

Zajęcia poprowadzi – podobnie jak na poziomie podstawowym – głucha lektorka Edyta Kozub. Odbędą się one w cztery weekendy: 15-16 stycznia, 29-30 stycznia, 12-13 lutego oraz 26-27 lutego. Zajęcia sobotnie rozpoczynać się będą o godzinie 9 i trwać do godziny 17 (w tym przerwa obiadowa i przerwy kawowe). Natomiast zajęcia niedzielne rozpoczynać się będą o godzinie 10.15 i potrwają do 15.15 (w tym przerwy kawowe).

Program Międzynarodowego Języka Migowego na poziomie średnio zaawansowanym obejmuje 60 godzin zajęć. Podczas nauki uczestnicy przypomną sobie teorię dotyczącą International Sign. Następnie zapoznają się ze znakami związanymi z mediami, edukacją i pracą, a także z wydarzeniami i podróżami. Podczas zajęć uczestnicy będą podejmowali próbę odczytywania monologów z filmów oraz wdrażali się do samodzielnego formułowania wypowiedzi oraz odbierania i odczytywania nadawanych komunikatów. Ponadto kursanci będą rozwijali umiejętności podejmowania dyskusji na temat Deaf Profit. Zapoznają się też ze znakami związanymi z polityką (WFD, WFDY, EUD, EUDY, Frontrunner).

Kurs IS – średnio zaawansowany 3 zakończy się egzaminem ustnym (praktycznym). Zaplanowaliśmy go na 27 lutego 2022 roku.

Fundacja FONIS zastrzega, że w przypadku zmian przepisów epidemicznych dotyczących epidemii koronawirusa w Polsce, kurs może zostać odwołany lub przeniesiony na inny termin.

Szczegóły

Data:
29 stycznia
Godzina:
09:00 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce wydarzenia

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map