Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kurs PJM A1 – profil katechetyczny

26 czerwca @ 18:00 - 6 lipca @ 13:00

Migające białe dłonie, obok napis kurs polskiego języka migowego profil katechetyczny A1

Kurs PJM A1 – profil katechetyczny. Serdecznie zapraszamy kleryków, kapłanów i katechetów na kurs Polskiego Języka Migowego na poziomie A1. Kurs ten odbędzie się we Wrocławiu w dniach 26 czerwca – 6 lipca 2023 roku we Wrocławiu. Będzie obejmował 90 godzin: 64 godziny wykładowe i 26 godzin praktycznych (codzienna Msza Święta w języku migowym, spotkanie z członkami Duszpasterstwa Niesłyszących we Wrocławiu, konsultacje). Zajęcia poprowadzi ksiądz Tomasz Filinowicz – ogólnopolski Duszpasterz Niesłyszących a także niesłysząca Alicja Zawada z Fundacji FONIS we Wrocławiu.

Koszt udziału w kursie wynosi 2500 zł. Kwota ta obejmuje dwie składowe. Pierwsza z nich to koszt noclegów z wyżywieniem w Metropolitalnym Wyższym Seminarium Duchownym we Wrocławiu (1500 zł). Natomiast drugą jest koszt samego kursu (1000 zł). Informujemy, że kursanci mogą we własnym zakresie starać się o dofinansowanie w PFRON w zakresie kosztów samego kursu. Szczegółowe informacje o możliwości korzystania z dofinansowania PFRON na stronie tejże instytucji: https://www.pfron.org.pl/o-funduszu/programy-i-zadania-pfron/zadania-ustawowe/dofinansowanie-kosztow/).

Liczba miejsc na kurs PJM A1 – profil katechetyczny jest ograniczona. Zapisy trwają do 15 czerwca 2023 roku lub do wyczerpania miejsc. Aby się zapisać należy wysłać wypełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY na adres mailowy kontakt@fonis.pl. W zwrotnej odpowiedzi otrzymacie potwierdzenie udziału w kursie oraz broszurę informacyjną organizatora szkolenia w postaci pliku cyfrowego (jako załącznik należy ją dołączyć do wniosku o dofinansowanie w serwisie https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/).

A zatem serdecznie zapraszamy.

Szczegóły

Początek:
26 czerwca @ 18:00
Koniec:
6 lipca @ 13:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Accessibility Toolbar