Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs PJM A1 – spotkanie 10

27 września @ 10:00 - 15:00

Kurs PJM A1- spotkanie 3

Kurs PJM A1 – spotkanie 10 odbędzie się w niedzielę 27 września 2020 roku. Rozpoczynamy o godz. 10.00 w sali nr 15 na I piętrze budynku przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Niedzielne zajęcia “Kurs PJM A1 – spotkanie 10” potrwają do godziny 14.50.

 

Fundacja FONIS rusza z kolejną edycją kursów Polskiego Języka Migowego. Zaczynamy od poziomu podstawowego, tzn. poziomu A1. Kilkuosobowa grupa osób zainteresowanych zdobyciem umiejętności komunikowania się z niesłyszącymi w języku migowym spotykać się będzie na kursie. Zajęcia będą się odbywać przez 6 kolejnych weekendów.

Zajęcia (60 godzin) będą odbywać się w okresie od 28 sierpnia do 2 października 2020 roku w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Podobnie jak podczas ostatniego kursu będzie to system weekendowy. Tym razem jednak spotkamy się na zajęciach w piątkowe wieczory od godz. 17.00 do 21.00, a także niedzielne przedpołudnia od godz. 10.00 do 14.50. Na zakończenie kursu (w piątek 2 października) wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie ukończenia kursu PJM na poziomie A1 wystawione przez naszą organizację.

Kurs Polskiego Języka Migowego na poziomie podstawowym poprowadzi niesłyszący wrocławski lektor – Piotr Peciakowski, który już kilka lat współpracuje z Fundacją FONIS. Program kursu obejmuje pięć modułów, podzielonych na część teoretyczną i część praktyczną. Wśród nich są tematy związane z pierwszym kontaktem, rodziną, wyglądem i osobowością, szkołą, a także z życiem niesłyszących. Kurs Polskiego Języka Migowego adresujemy do osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z miganiem. W przypadku zainteresowania grupy uczestników kontynuacją nauki bierzemy pod uwagę możliwość zorganizowania kursu PJM na kolejnym poziomie, tzn. poziomie A2.

Szczegóły

Data:
27 września
Czas:
10:00 - 15:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław,Dolnośląskie50-328Polska
+ Google Map
%d bloggers like this: