Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Kurs PJM A1 w Fundacji FONIS

5 marca @ 17:30 - 20:00

Niebieska okładka podręcznika, na niej na tle dłoni pokazujących litery rysunek rodziny i podpis poziom A1

Kurs PJM A1 w Fundacji FONIS. Rozpoczynamy nabór do kolejnej edycji Kursu PJM A1 w Fundacji FONIS. Do udziału zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z językiem migowym. Kurs na poziomie A1 jest pierwszą częścią kursu podstawowego. Obejmuje zagadnienia związane między innymi z przywitaniem, rodziną, szkołą, pracą i życiem codziennym. Kurs Polskiego Języka Migowego na poziomie A1 w Fundacji FONIS poprowadzi niesłysząca lektorka Alicja Zawada, która posiada już kilkuletnie doświadczenie w branży szkoleniowej.

Harmonogram szkolenia

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu, we wtorki i w czwartki, od 17.30 do 20.00. Będziemy spotykać się więc na trzy godziny lekcyjne. Te zaś będą przedzielone przerwami, podczas których uczestnicy będą mogli skorzystać z serwisu kawowego. Całość kursu obejmuje 60 godzin dydaktycznych. Zrealizujemy je natomiast w ciągu 20 dni kursowych. Poniżej prezentujemy terminarz zajęć:

MARZEC: 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26,

KWIECIEŃ: 4, 9, 11, 16, 18, 23, 25,

MAJ: 7, 9, 14, 16, 21, 23, 24 (dzień egzaminu)

Na zajęcia zapraszamy do Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4 we Wrocławiu (sala nr 2 na parterze). Pierwsze zajęcia zaplanowaliśmy na wtorek 5 marca, ostatnie zaś na czwartek 23 maja 2024 roku. Natomiast zwieńczeniem kursu będzie egzamin końcowy w piątek 24 maja 2024 roku, po którym uczestnicy otrzymają dyplomy ukończenia kursu.

Warunki i koszty szkolenia

Koszt udziału w Kursie PJM A1 w Fundacji FONIS wynosi 1 000 zł. Zachęcamy Was do starania się o dofinansowanie kosztów szkolenia z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Szczegółowe informacje o możliwości korzystania z dofinansowania PFRON znajdziecie na stronie tejże instytucji: https://www.pfron.org.pl/o-funduszu/programy-i-zadania-pfron/zadania-ustawowe/dofinansowanie-kosztow/.

Liczba miejsc w grupie kursowej jest ograniczona. Zapisy trwają do 20 lutego 2024 lub do wyczerpania miejsc. Aby się zapisać, należy wysłać wypełniony dwustronny FORMULARZ-ZGŁOSZENIOWYFORMULARZ-ZGŁOSZENIOWY na adres mailowy: kontakt@fonis.pl. W zwrotnej odpowiedzi otrzymacie potwierdzenie wpisania na listę uczestników oraz broszurę informacyjną organizatora szkolenia w postaci pliku cyfrowego (jako załącznik należy ją dołączyć do wniosku o dofinansowanie w serwisie https://portal-ipfronplus.pfron.org.pl/).

A zatem do zobaczenia wiosną!

Szczegóły

Data:
5 marca
Godzina:
17:30 - 20:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Accessibility Toolbar