Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs PJM A2 – spotkanie 11

2 października @ 10:00 - 14:00

Migające dłonie i litery na szarym tle tworzą napis Kurs Polskiego Języka Migowego

Kurs PJM A2 – spotkanie 11 odbędzie się w sobotę 2 października 2021 roku. Rozpoczynamy o godzinie 10 w sali numer 3 na parterze budynku przy ulicy Katedralnej 4 we Wrocławiu. Sobotnie zajęcia “Kurs PJM A2 – spotkanie 11” potrwają do godziny 14.05.

 

Fundacja FONIS już po raz kolejny organizuje kurs polskiego języka migowego. Tym razem jest to poziom A2, czyli druga część poziomu podstawowego. Do udziału w kursie zaprosiliśmy przede wszystkim tych, którzy przed rokiem uczestniczyli w kursie A1, ale także innych, którzy chcą kontynuować naukę PJM.

Zajęcia odbywać się będą w systemie weekendowym. Zaplanowaliśmy je na soboty i niedziele w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Startujemy już 28 sierpnia 2021 roku o godzinie 10. Sobotnie zajęcia będą w godzinach 10 – 14.05. W takich również godzinach będą zajęcia niedzielne. Na zakończenie kursu (w niedzielę 3 października) uczestnicy otrzymają zaświadczenie ukończenia kursu PJM A2.

Kurs Polskiego Języka Migowego na poziomie elementarnym (część 2) obejmuje 60 godzin dydaktycznych. Zajęcia będzie prowadził niesłyszący wrocławski lektor – Piotr Peciakowski, który już kilka lat współpracuje z naszą fundacją. Program kursu obejmuje pięć modułów, podzielonych na część teoretyczną i część praktyczną.

Fundacja FONIS zastrzega sobie prawo do odwołania kursu w przypadku małej ilości chętnych. Również w sytuacji wzmożonych obostrzeń związanych z epidemią COVID-19 możliwe jest odwołanie zajęć.

Szczegóły

Data:
2 października
Czas:
10:00 - 14:00
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map