Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs PJM A2 – spotkanie 12

3 października @ 10:00 - 14:00

Migające dłonie i litery na szarym tle tworzą napis Kurs Polskiego Języka Migowego

Kurs PJM A2 – spotkanie 12 odbędzie się w niedzielę 3 października 2021 roku. Rozpoczynamy o godzinie 10 w sali numer 15 na I piętrze budynku przy ulicy Katedralnej 4 we Wrocławiu. Niedzielne zajęcia “Kurs PJM A2 – spotkanie 12” potrwają do godziny 14.05. W tym dniu będzie egzamin na zakończenie kursu.

 

Fundacja FONIS już po raz kolejny organizuje kurs polskiego języka migowego. Tym razem jest to poziom A2, czyli druga część poziomu podstawowego. Do udziału w kursie zaprosiliśmy przede wszystkim tych, którzy przed rokiem uczestniczyli w kursie A1, ale także innych, którzy chcą kontynuować naukę PJM.

Zajęcia odbywać się będą w systemie weekendowym. Zaplanowaliśmy je na soboty i niedziele w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Startujemy już 28 sierpnia 2021 roku o godzinie 10. Sobotnie zajęcia będą w godzinach 10 – 14.05. W takich również godzinach będą zajęcia niedzielne. Na zakończenie kursu (w niedzielę 3 października) uczestnicy otrzymają zaświadczenie ukończenia kursu PJM A2.

Kurs Polskiego Języka Migowego na poziomie elementarnym (część 2) obejmuje 60 godzin dydaktycznych. Zajęcia będzie prowadził niesłyszący wrocławski lektor – Piotr Peciakowski, który już kilka lat współpracuje z naszą fundacją. Program kursu obejmuje pięć modułów, podzielonych na część teoretyczną i część praktyczną.

Fundacja FONIS zastrzega sobie prawo do odwołania kursu w przypadku małej ilości chętnych. Również w sytuacji wzmożonych obostrzeń związanych z epidemią COVID-19 możliwe jest odwołanie zajęć.

Szczegóły

Data:
3 października
Czas:
10:00 - 14:00
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map