Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Kurs PJM B2 – spotkanie trzynaste

13 kwietnia, 2019 @ 12:30 - 17:30

Kurs-PJM-B2

Kurs PJM B2- spotkanie trzynaste odbędzie się w sobotę 13 kwietnia 2019 r. w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Zajęcia, które poprowadzi Piotr Peciakowski rozpoczną się o godzinie 12.30 w sali nr 2 na parterze.

Program kursu PJM na poziomie B2 zorganizowany przez Fundację FONIS przeznaczony jest dla osób kontynuujących naukę języka migowego. Osoby, które posługują się językiem migowym mogą w przystępny sposób opanować kolejne etapy komunikacji z osobami niesłyszącymi. Nabędą również umiejętność komunikowania się, w zakres której wchodzi znajomość liczebników inkorporowanych oraz kolejnych znaków ideograficznych. Podczas zajęć uczestnicy lepiej poznają kulturę Głuchych. Płynniej też posługują się PJM w zakresach tematycznych poznanych na wcześniejszych kursach.

Program PJM B2 obejmuje 80 godzin dydaktycznych w tym zajęć teoretycznych i praktycznych z zakresu odbierania, nadawania, komunikacji. W części praktycznej kursu uczestnicy będą mieli okazję spotkać się i rozmawiać z osobami Głuchymi, które na co dzień posługują się Polskim Językiem Migowym.

 

Szczegóły

Data:
13 kwietnia, 2019
Czas:
12:30 - 17:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map