Loading Events

« Wszystkie Events

  • This event has passed.

Majówka na Ślęży 2023

3 maja, 2023 @ 03:45 - 09:00

Krajobraz z górą Ślężą w centrum

Majówka na Ślęży 2023. Mamy dla Was niecodzienną propozycję, aby w środę 3 maja 2023 roku wejść na Ślężę. Wyjątkowość propozycji polega na tym, aby na szczycie być o wschodzie słońca, czyli około godziny 5.22.

Plan działania jest następujący. O godzinie 3.45 nad ranem spotykamy się na parkingu przy Przełączy Tąpadła. Tam dojedziemy prywatnymi samochodami. Przy zapisach umówimy się kto z kim będzie jechał i ile samochodów będzie potrzebnych. Po dotarciu na szczyt wchodzimy na wieżę widokową i czekamy aż zza linii widnokręgu wzejdzie słońce. Gdy to już nastąpi zjemy wspólne śniadanie na Ślęży i wrócimy do Wrocławia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to na Ostrowie Tumskim będziemy około godziny 9.

Wyjazd jest bezpłatny. Uczestników jednak poprosimy, aby zrobili zrzutkę na paliwo dla kierowcy, z którym będą jechać. Poprosimy również o zabranie czegoś do zjedzenia na wspólny stół.

Ze względów organizacyjnych konieczne jest wcześniejsze zapisanie się. Osobą odpowiedzialną za organizację wyprawy będzie ks. Tomasz Filinowicz. Przyjmuje on zapisy do niedzieli 30 kwietnia 2023 roku.

Wydarzenie “Majówka na Ślęży 2023” adresujemy przede wszystkim do wolontariuszy Fundacji FONIS, ale także nie-wolontariusze będą mile widziani:)

Oczywiście w przypadku złej pogody wydarzenie będzie odwołane. Decyzję o tym podejmiemy na dzień przed wyjazdem i smsowo poinformujemy wszystkich zapisanych uczestników.

Details

Date:
3 maja, 2023
Time:
03:45 - 09:00
Event Tags:
, , , ,

Accessibility Toolbar