Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Mikołajki 2023 z Fundacją FONIS

10 grudnia, 2023 @ 11:00 - 14:30

Mikołajki 2023 z Fundacją FONIS

Mikołajki 2023 z Fundacją FONIS. Do 6 grudnia 2023 roku zostały już niespełna 2 tygodnie. Mikołajki zbliżają się więc wielkimi krokami… A ponieważ spotkanie mikołajkowe wpisane jest na stałe w kalendarz wydarzeń naszej Fundacji, dlatego już dziś na nie zapraszamy!

Mikołajki 2023 w Fundacji FONIS odbędą się w niedzielę 10 grudnia 2023 roku o godzinie 11.00. W tym roku zaprosimy Was w wyjątkowe miejsce. Będzie to wrocławski Teatr Lalek, który znajduje się przy pl. Teatralnym 4. Tam obejrzycie magiczny spektakl zatytułowany „Czarodziejski flet”. Dodajmy, że spektakl w całości będzie tłumaczony na Polski Język Migowy. Oczywiście nie może zabraknąć w tym dniu prezentów dla dzieci! Te wręczy naszym milusińskim sam św. Mikołaj. Bo właśnie druga część spotkania mikołajkowego to wizyta św. Mikołaja. Każde dziecko otrzyma prezent i będzie mogło zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze św. Mikołajem. A o godzinie 13.30 zaprosimy wszystkich na Mszę św. w języku migowym do kościoła św. Stanisława, św. Wacława i św. Doroty przy pl. Wolności 3.

Kto może się zapisać i jak to zrobić?

Na Mikołajki 2023 z Fundacją FONIS mogą się zapisać dzieci niesłyszące, słabosłyszące, a także dzieci słyszące związane ze światem ciszy (mają niesłyszących rodziców lub rodzeństwo) w wieku od 0 do 14 roku życia mieszkające i/lub uczące się we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale konieczne są zapisy. Aby zapisać dziecko na spotkanie mikołajkowe, trzeba albo wysłać sms na nr tel. 690 502 670, albo napisać maila na adres:  kontakt@fonis.pl. Przy zapisach KONIECZNIE trzeba podać imię i nazwisko oraz wiek dziecka, a także informację z kim dziecko przyjdzie na wydarzenie! Zapisy trwają do czwartku 30 listopada 2023 roku.

Już dziś zapraszamy wszystkie chętne dzieci!

Na naszym profilu fb znajdziecie zaproszenie w Polskim Języku Migowym. Przygotowaliśmy też informację zapisaną w tekście łatwym do czytania (Mikołajki 2023 ETR)

Mikołajki 2023 z Fundacją FONIS to wydarzenie, które organizujemy w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Szczegóły

Data:
10 grudnia, 2023
Godzina:
11:00 - 14:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Accessibility Toolbar