Loading Events

« Wszystkie Events

Na wycieczkę do Rudy Milickiej

21 czerwca @ 08:30 - 15:00

Na wycieczkę do Rudy Milickiej

Na wycieczkę do Rudy Milickiej. Serdecznie zapraszamy niesłyszących i słabosłyszących członków Klubu Seniora „Integracja” na drugie już wyjazdowe w tym roku zajęcia warsztatowe. Będą to tym razem warsztaty przyrodnicze. Zapraszamy więc w piątek 21 czerwca 2024 roku na wycieczkę do Rudy Milickiej, gdzie znajduje się Stacja Ornitologiczna Uniwersytetu Wrocławskiego. Wyjeżdżamy z Wrocławia o poranku o godzinie 8.30 rano. 3-godzinne warsztaty potrwają od godziny 10.00 do 13.00. Do Wrocławia wrócimy więc popołudniem, około godziny 15.00.

W czasie warsztatów seniorzy wzbogacą swoją wiedzę z zakresu wpływu człowieka na ochronę środowiska. Poznają przede wszystkim ptasi rezerwat stawów milickich, a także poszerzą wiedzę na temat ochrony przyrody i zagrożeń katastrofą klimatyczną. A wszystko to w pięknych okolicznościach przyrody z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Warto zabrać ze sobą małe co nieco do jedzenia i picia, bo na pewno w trakcie zajęć będzie czas na piknikowanie na świeżym powietrzu.

Udział w warsztatach przyrodniczych jest bezpłatny, ale ze względów organizacyjnych obowiązują zapisy. Prowadzi je pani Elżbieta Gorgoń (tel. 502 765 302) do poniedziałku 17 czerwca 2024. Nie zwlekajcie z zapisami, bo liczba miejsc jest ograniczona!

Na wycieczkę do Rudy Milickiej zaprosimy ramach realizacji zadania publicznego „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w 2024 roku – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Details

Date:
21 czerwca
Time:
08:30 - 15:00
Event Tags:
, , , , ,

Accessibility Toolbar