Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Październikowe spotkanie wolontariuszy

22 października @ 17:00 - 18:30

fonis wolontariat maly1 - Październikowe spotkanie wolontariuszy

Październikowe spotkanie wolontariuszy Fundacji FONIS odbędzie się w piątek 22 października o godz. 17. Spotykamy się tradycyjnie już w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Będzie to drugie, po długiej przerwie, spotkanie Wrocławskiej Wolontaryjnej Grupy Roku 2020. Taki bowiem tytuł przed kilkoma miesiącami wywalczyliśmy sobie w konkursie Wrocławskie Oblicza Wolontariatu.

Spotkania wolontariuszy fundacji na stałe wpisują się w kalendarz działań naszej organizacji. Przez kilka lat był to zawsze ostatni czwartek miesiąca. W tym roku jednak zmieniliśmy nieco formułę spotkań. Po pierwsze, odbywają się one w czwarty piątek każdego miesiąca. Po drugie, po tzw. części roboczej spotkania, w czasie której omawiamy i planujemy działania na najbliższy miesiąc, znajdzie się czas na część rekreacyjną. Przy kawie, herbacie i ciastku toczyć się będą długie, radosne – miejmy nadzieje – wspólne rozmowy. Zaś miłośnicy gier planszowych będą mieli okazję spędzić ten czas przy planszówkach właśnie.

Serdecznie zapraszamy więc na październikowe spotkanie wolontariuszy naszych stałych bywalców, ale także będziemy się cieszyć, jeśli do naszego grona dołączą nowe osoby. Mile widziane są zarówno osoby znające język migowy, jak i te, które dopiero chcą nauczyć się komunikować z niesłyszącymi. Spotkanie bowiem dostosowane jest i do osób niesłyszących, i do osób słyszących. A zatem serdecznie zapraszamy „pod 4” już 22 października 2021 roku!

Szczegóły

Data:
22 października
Czas:
17:00 - 18:30
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map