Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Półkolonie 2021 – spotkanie organizacyjne

15 lipca, 2021 @ 15:00 - 18:00

Lato w mieście 2021 – plakat

Półkolonie 2021 dla dzieci niesłyszących i słabosłyszących oraz dla dzieci słyszących związanych ze światem ciszy w tym roku odbędą się w dniach 19-23 lipca 2021 roku. Nim jednak dzieci przyjdą na przygotowane przez nas zajęcia, zapraszamy rodziców i opiekunów na spotkanie organizacyjne. To zaś zaplanowaliśmy na czwartek 15 lipca 2021 roku. Między godziną 15 a 18 w sali numer 5 na parterze Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4 będzie dyżurowała pani Małgorzata Królewicz.

Podczas spotkania rodzice wypełnią dokumenty niezbędne do tego, abyśmy mogli przyjąć dziecko na półkolonie. Najważniejszym z nich jest karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku. Prosimy o przygotowanie informacji dotyczących stanu zdrowia dziecka (przewlekłe choroby, uczulenia, przyjmowane leki), a także szczepień ochronnych. Jeśli dziecko posiada orzeczenie o niepełnosprawności, to również prosimy o przyniesienie kopii tego dokumentu. Ponieważ w programie półkolonii jest wyjście do parku trampolin, koniecznym będzie wypełnienie zgody rodziców na korzystanie z tej atrakcji.

Czwartkowe spotkanie będzie też okazją, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania rodziców. Ponieważ wielu rodziców już przed rokiem korzystała z wakacyjnej oferty naszej fundacji, ufamy, że nie będzie ich wiele:)

Spotkanie nie będzie miało formy zebrania. Podczas indywidualnych rozmów między godziną 15 a 18 będziemy do Waszej dyspozycji. W uzasadnionych sytuacjach możemy również umówić się na spotkanie z rodzicami/opiekunami w innym terminie.

Spotkanie z organizatorem półkolonii i podpisanie niezbędnych dokumentów jest warunkiem przyjęcia dziecka na zajęcia w poniedziałek 19 lipca o godzinie 9.

 

Szczegóły

Data:
15 lipca, 2021
Godzina:
15:00 - 18:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce wydarzenia

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map

Accessibility Toolbar