Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Półkolonie 2023 – spotkanie organizacyjne

30 czerwca, 2023 @ 17:00 - 18:30

Plakat z informacjami o półkolonii "Lato w mieście"

Półkolonie 2023 – spotkanie organizacyjne. Tegoroczne półkolonie dla dzieci niesłyszących i słabosłyszących oraz dla dzieci słyszących związanych ze światem ciszy odbędą się w dniach od 3 do 7 lipca 2023 roku. Nim jednak dzieci przyjdą na przygotowane przez Fundację FONIS zajęcia, zapraszamy rodziców i opiekunów na spotkanie organizacyjne. To zaś zaplanowaliśmy na piątek 30 czerwca 2023 roku. Między godziną 17.00 a 18.30 w sali w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4 będą dyżurowali wychowawcy półkolonii.

Podczas spotkania rodzice wypełnią dokumenty niezbędne do tego, abyśmy mogli przyjąć dziecko na półkolonie. Najważniejszym z nich jest karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku. Prosimy o przygotowanie informacji dotyczących stanu zdrowia dziecka (przewlekłe choroby, uczulenia, przyjmowane leki), a także szczepień ochronnych. Jeśli dziecko posiada orzeczenie o niepełnosprawności, to również prosimy o przyniesienie kopii tego dokumentu.

Piątkowe spotkanie będzie też okazją, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania rodziców. Ponieważ w tym roku na naszej liście chętnych jest sporo „nowych” nazwisk, spodziewamy się, że i pytań będzie sporo 🙂 Na wszystkie odpowiemy!

Spotkanie nie będzie miało formy zebrania. Podczas indywidualnych rozmów między godziną 17.00 a 18.30 będziemy do Waszej dyspozycji. W uzasadnionych sytuacjach możemy również umówić się na spotkanie z rodzicami/opiekunami w innym terminie.

Spotkanie z organizatorem półkolonii i podpisanie niezbędnych dokumentów jest warunkiem przyjęcia dziecka na zajęcia w poniedziałek 3 lipca 2023 o godzinie 9.00.

Szczegóły

Data:
30 czerwca, 2023
Godzina:
17:00 - 18:30
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Accessibility Toolbar