Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Półkolonie “Lato w mieście 2021”

19 lipca @ 09:00 - 23 lipca @ 15:00

trzech uczestników półkolonii pozuje do zdjęcia, obok konstrukcja zbudowana z metalowych elementów

Półkolonie “Lato w mieście 2021” – to wakacyjna propozycja dla dzieci w wieku od 9 do 15 lat. Jeśli więc nie macie jeszcze planów wakacyjnych i chcecie miło spędzić czas, to zapraszamy na półkolonie w samym centrum Wrocławia.

Półkolonie zaplanowaliśmy w terminie od 19 do 23 lipca 2021 roku. Będziemy spotykać się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 15 w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4. Oprócz zajęć “pod 4” przewidujemy też wyjścia do różnych interesujących miejsc w naszym mieście. Będą więc wycieczki, zajęcia edukacyjne oraz gry i zabawy z nagrodami. Ponadto każdego dnia przygotujemy dla uczestników dwa posiłki: drugie śniadanie i obiad.

W półkoloniach “Lato w mieście 2021” mogą uczestniczyć dzieci niesłyszące, słabosłyszące oraz dzieci słyszące, związane ze światem ciszy (np. przez bycie dzieckiem niesłyszących rodziców lub bratem/siostrą niesłyszącego dziecka).

Aby zapisać swoje dziecko na półkolonie prosimy wysłać sms lub zadzwonić na numer 690 502 670. Można również wysłać maila na adres kontakt@fonis.pl. Przy zapisach należy podać imię i nazwisko dziecka, wiek i miejsce zamieszkania oraz informację czy dziecko posiada orzeczenie o niepełnosprawności. Spotkanie organizacyjne ze szczegółowymi informacjami i podpisaniem niezbędnych dokumentów odbędzie się w tygodniu poprzedzającym rozpoczęcie półkolonii. Będziemy o tym informować na bieżąco.

Zapisy trwają do piątku 2 lipca. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, nie zwlekajcie z zapisami. Udział w półkoloniach jest bezpłatny.

Tych, którzy się wahają czy warto skorzystać z naszej oferty, zapraszamy do obejrzenia relacji z półkolonii w roku 2020.

Szczegóły

Start:
19 lipca @ 09:00
Koniec:
23 lipca @ 15:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map