Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Rękodzieło dla aktywnego seniora

29 czerwca @ 16:00 - 20:00

Seniorzy pod opieką pani Kingi wykonują kolorowe witraże

Rękodzieło dla aktywnego seniora. Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie w ramach projektu „Aktywny senior”. Tym razem będą to warsztaty rękodzieła. Odbędą się we wtorek 29 czerwca 2021 roku. Rozpoczynamy o godz. 16.00 w sali w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej przy ul. Katedralnej 4, czyli „pod 4”. Ze względów technicznych konieczne jest zorganizowanie warsztatów w dwóch grupach. Osoby przy zapisach zostaną przez p. Elżbietę Gorgoń przydzielone do jednej z grup. Pierwsza grupa będzie pracować od 16 do 18, zaś druga od 18 do 20.

Zajęcia te rozwijają sprawności manualne uczestników, ich poczucie estetyki, umiejętność komponowania i kreatywność. Wytwory powstałe na czerwcowych warsztatach będą już kolejnymi dziełami naszych Seniorów.

Zajęcia rękodzieła poprowadzi znana już naszym Seniorom pani Kinga – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych. Jest to osoba z doświadczeniem, która umiejętności i kompetencji w dziedzinie tworzenia witrażu uczyła się w pracowni witrażu w Toruniu. Pani Kinga ma również doświadczenie w pracy z osobami niesłyszącymi. Prowadziła bowiem w ubiegłym roku zajęcia zarówno dla naszych seniorów, jak i dla dzieci i młodzieży w czasie półkolonii.

Rękodzieło dla aktywnego seniora to kolejne działanie w ramach realizacji zadania publicznego: Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2020-2021 – Aktywny senior współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

A zatem serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Data:
29 czerwca
Czas:
16:00 - 20:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Organizator

Fundacja FONIS

Miejsce

Centrum Duszpasterskie Archidiecezji Wrocławskiej
ul. Katedralna 4
Wrocław, Dolnośląskie 50-328 Polska
+ Google Map