Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Seniorzy kibicują

8 października @ 12:30 - 14:30

Mężczyzna z szalikiem na tle grupy seniorów na murawie stadionu

Seniorzy kibicują. Bardzo serdecznie zapraszamy niesłyszących i słabosłyszących członków Klubu Seniora „Integracja” na niecodzienne wyjście na wrocławski Stadion Tarczyński Arena. Okazją do odwiedzenia tego właśnie miejsca będzie mecz piłki nożnej, w którym do rywalizacji sportowej staną dwie drużyny. Gospodarzem spotkanie będzie WKS Śląsk Wrocław, zaś gościem drużyna Górnika Zabrze. Mecz odbędzie się już w niedzielę 8 października 2023 roku o godzinie 12.30.

Akcja „Senior na stadionie” ma na celu wspólne świętowanie tegorocznych obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Starszych! Ponadto w czasie meczu najaktywniejsi wrocławscy seniorzy stworzą eskortę wyprowadzającą piłkarzy przed pierwszym gwizdkiem na murawę. Oj będzie się działo!

Organizatorzy mają do rozdania około 1000 wejściówek dla wrocławskich seniorów. Nasza grupa ma zarezerwowanych 25 miejsc. Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne! Natomiast ze względów organizacyjnych konieczne są zapisy. Zapisać można się u pani Elżbiety Gorgoń (tel. 502 765 302), opiekuna Klubu Seniora „Integracja”. Przy zapisach należy podać imię i nazwisko oraz swój numer PESEL, ponieważ wejściówki na mecz będą imienne. Chętnych prosimy o zapisanie się do środy 4 października 2023 roku do godziny 13.00.

Seniorzy kibicują to wydarzenie, które Fundacja FONIS organizuje się w ramach realizacji zadania publicznego: „Działania na rzecz wrocławskich seniorów w latach 2022-2023 – Aktywny senior” współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl).

 

ramka z napisem Wrocław miasto spotkań

Szczegóły

Data:
8 października
Godzina:
12:30 - 14:30
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Accessibility Toolbar