Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Seniorzy w kinie

13 listopada, 2019 @ 14:30 - 17:00

Seniorzy w kinie

Seniorzy w kinie to ostatnia już propozycja wyjścia dla członków Klubu Seniora „Integracja” w ramach realizowanego przez Fundację FONIS projektu „Aktywny senior”. Wyjście na film pt. „Wojna o prąd” odbędzie się w środę 13 listopada o godz. 14.30. Spotykamy się więc w kinie Cinema City w Galerii Handlowej Wroclavia przy ul. Suchej 1 we Wrocławiu.

Film „Wojna o prąd” opowiada historię rywalizacji dwóch wielkich umysłów, Thomasa Edisona oraz Nikoli Tesli. Ci dwaj wynalazcy spierali się o to, który system elektryczny zrewolucjonizuje współczesny im świat, ale też cały następny wiek. Aby przekonać się, który z nich miał rację, trzeba obejrzeć tę opartą na prawdziwych wydarzeniach opowieść o wojnie o prąd. Warto również podkreślić fakt, że Thomas Edison – słynny wynalazca żarówki – cierpiał na głęboki niedosłuch. Tym bardziej jest to więc postać bliska środowisku niesłyszących. W kalendarzu na kolejny rok, nad którym aktualnie pracujemy, swoje miejsce znajdzie postać Thomasa Edisona i jego dokonania.

Tak jak zawsze ze względów organizacyjnych konieczne są wcześniejsze zapisy u p. Elżbiety Gorgoń, która prowadzi nasz Klub Seniora.

Wyjście “Seniorzy w kinie” odbędzie się w ramach realizacji zadania publicznego: Działania na rzecz wrocławskich seniorów w 2019 roku – Aktywny senior współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wyjściu.

Szczegóły

Data:
13 listopada, 2019
Czas:
14:30 - 17:00
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , , ,
%d bloggers like this: