Loading Events

« Wszystkie Events

  • This event has passed.

Spotkanie integracyjne – kwiecień 2024

7 kwietnia @ 10:30 - 13:00

Grafika z napisem SPOTKANIE INTEGRACYJNE, pod napisem cztery krzesła wokół stolika z 3 kubkami, filiżanką i talerzykiem z ciastkami

Spotkanie integracyjne – kwiecień 2024. Tradycją już jest, że w każdą pierwszą niedzielę miesiąca zapraszamy Was na spotkanie integracyjne w Fundacji FONIS. W praktyce wygląda to tak, że po Mszach Świętych w języku migowym w Duszpasterstwie Głuchoniemych i Niewidomych Archidiecezji Wrocławskiej w kościele NMP na Piasku idziemy “pod 4”. Tam zaś czeka na nas kawa, herbata i ciastko, czyli idealne warunku do spotkania integracyjnego. Oczywiście do udziału zapraszamy również tych, którzy nie uczestniczą w niedzielnej Mszy.

Zapraszamy więc w pierwszą niedzielę kwietnia (czyli 7 kwietnia 2024 roku) na kolejne spotkanie. Odbędzie się ono w sali numer 15 na I piętrze w budynku Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4 we Wrocławiu. Rozpoczynamy około godziny 10.30, kończymy zaś wraz z wyjściem ostatnich gości. Jest to zwykle około godziny 13.00.

Spotkanie integracyjne – kwiecień 2024 to dobra okazja do integracji środowiska osób niesłyszących i słabosłyszących, ale też ich rodzin i wolontariuszy. To również sprzyjające okoliczności dla osób słyszących, które uczestniczyły w kursach polskiego języka migowego, aby sprawdzić w praktyce swoje umiejętności. Zapraszamy zarówno mieszkańców Wrocławia, jak również osoby z innych zakątków Dolnego Śląska i Polski.

Za udział w przygotowaniu poczęstunku i w sprzątaniu po wydarzeniu serdecznie dziękujemy wolontariuszom Fundacji FONIS.

A zatem serdecznie zapraszamy!

Details

Date:
7 kwietnia
Time:
10:30 - 13:00
Event Tags:
, , , , ,

Accessibility Toolbar