Loading Events

« Wszystkie Events

  • This event has passed.

Spotkanie integracyjne – styczeń 2023

1 stycznia, 2023 @ 12:00 - 13:30

Grafika z napisem SPOTKANIE INTEGRACYJNE, pod napisem cztery krzesła wokół stolika z 3 kubkami, filiżanką i talerzykiem z ciastkami

Spotkanie integracyjne – styczeń 2023. Tradycją już jest, że w zasadzie w każdą pierwszą niedzielę miesiąca zapraszamy Was na spotkanie integracyjne w Fundacji FONIS. W praktyce wygląda to tak, że po Mszach Świętych w języku migowym w Duszpasterstwie Niesłyszących w kościele NMP na Piasku idziemy “pod 4”. Tam zaś czeka na nas kawa, herbata i ciastko, czyli idealne warunku do spotkania integracyjnego. Oczywiście do udziału zapraszamy również tych, którzy nie uczestniczą w niedzielnej Mszy.

Ponieważ pierwsza miesiąca stycznia przypada w nowy rok, nieco modyfikujemy zaproszenie. Zapraszamy do sali numer 15 na I piętrze w budynku Centrum Duszpasterskiego Archidiecezji Wrocławskiej przy ulicy Katedralnej 4 we Wrocławiu. Rozpoczniemy je jednak nie około godziny 10.30 – jak to bywa zwykle, ale dopiero o godzinie 12.00. Zakończymy zaś tradycyjnie wraz z wyjściem ostatnich gości, czyli najpewniej po godzinie 13.00.

Spotkanie integracyjne – styczeń 2023 to dobra okazja do integracji środowiska osób niesłyszących i słabosłyszących, ale też ich rodzin i wolontariuszy. To również sprzyjające okoliczności dla osób słyszących, które uczestniczyły w kursach polskiego języka migowego, aby sprawdzić w praktyce swoje umiejętności. Zapraszamy zarówno mieszkańców Wrocławia, jak również osoby z innych zakątków Dolnego Śląska i Polski.

Za udział w przygotowaniu poczęstunku i w sprzątaniu po wydarzeniu serdecznie dziękujemy wolontariuszom Fundacji FONIS. A zatem serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia 🙂

Details

Date:
1 stycznia, 2023
Time:
12:00 - 13:30
Event Tags:
, , , ,

Accessibility Toolbar